Close

Strona 2 z 17 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 161

Wątek: Hobby!

  1. #11

    Domyślnie

    Skoki spadochronowe,
    autostop,
    harcerstwo,
    góry: wyższe i niższe,
    muzyka: gitara, śpiew (jak nikt nie słyszy bo natura poskąpiła ),
    fizyka.

  2. #12
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2007
    Miasto
    Dolny Śląsk
    Posty
    218

    Domyślnie

    Transport szynowy(historia etc), muzyka, historia i architektura techniki górniczej, zbieram także stare pocztówki z mojego miasta.
    Canon & Nikon

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez switch Zobacz posta
    PSS A Twoje hobby? Bo sam nic nie napisałeś :P
    Kurde fakt
    Góry! bo są piękne
    Nowoczesne gry planszowe, uwielbiam taką rozrywkę z przyjaciółmi.
    Polska literatura Fantasy (niech żyje Jakub Wędrowycz )
    Kuchnia - czyli wiem co jem

    i wieloma innymi rzeczami po trochu się interesuje widzę że z wieloma forumowiczami miałbym o czym pogadać jeśli foto by nam się znudziło
    posiadam kuku na muniu, poszukuje wspólnika z fiksum dyrdum

  4. #14

    Domyślnie

    fotografia, motoryzacja, informatyka, muzyka

  5. #15

    Domyślnie

    Na razie,moim jedynym hobby,jest fotografia,na którą i tak z ledwością znajduję czas i siły(mam roczne bliźniaki!).Wcześniej była siatkówka,żagle(jak w Szczecinie mieszkałem),motocykle(Junak)...Muzyki nie traktuję jako hobby,jest w moim życiu naturalna,jak oddychanie(gram na basówce,chociaż ostatnio,to"czasami pogrywam")
    d'SLR; Takumar 1,8/55; Zeiss 3,5/135
    sadpunk44.blogspot.com

  6. #16

    Domyślnie

    bez kolejności bo to reguluje czas wolny
    szczecińskie przedwojenne pocztówki
    dobry film i teatr
    muzyka i koncerty (wybrane)
    książka oprócz mazideł kobiecych
    historia i geografia co z tym idzie w parze turystyka
    łażenie po górach
    dla równowagi kajaki
    kurna niewiedziałem że tyloma rzeczami się człowiek może interesować
    D700 N 24-70 + inne klamoty

  7. #17

    Domyślnie

    ja by to powiedzieć:
    - ładne panie
    - rower
    - ładne panie
    - kajaki
    - ładne panie
    - góry ale niestety braki czasowe i funduszowe
    - ładne panie
    - czasem mały wypad na rybki
    - ładne panie

    cholera ale ja monotematyczny jestem
    Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB

  8. #18

    Domyślnie

    Poza oczywista fotografia, wymienie jeszcze dwa:
    - Ksiazki sci-fi/fantasy. Od dluzszego czasu moim ulubionym autorem jest S. Lukianienko.
    - Modelarstwo kartonowe w przeszlosci. Dobre kilka lat nic juz nie skleilem. Ostatnio jednak wzialem sie za budowanie okretu, tym razem z zapalek. Mam zamiar robic zdjecia z postepu prac (widzialem takie cos na forum modelarskim).

  9. #19

  10. #20

    Domyślnie

    PAINTBALL!!!

    Elektryczna klamka od Tippmana zasilona powietrzem o wysokim ciśnieniu, służąca do robienia siniaków w okolicach głowy. A do tego jakiśtam Nikon do dokumentowania dzieła zniszczenia.

Strona 2 z 17 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •