Każda obsesja, jeśli jest to coś dla Ciebie pasjonującego, jest zdrowa.
Monopoly i Fortuna, dwie podobne gry, które poszły troszkę w niepamięć. Ostatnio zagrywałem się w gry z kuźni gier.
Wiochmen rejser
Na ratunek
lub z innego zrodla "Fasolki" - swietne![]()
Ale jesli ktos nie probowal grac w tego typu gry w starszym wieku, bo uwaza, ze to dla dzieci to naprawde polecam powrocic do korzeni - mozna spedzic cala noc a i sie oczy nie psuja tak jak od jakis CSow, Starcraftow niestety nie znam terazniejszych gier, wiec stad tytuly
Tak z kazdym postem przypomina mi sie nastepne Hobby
- brydz - i tu tez juz od paru lat regularnie sie spotykam ze znajomymi na zarwanie nocy
Bardzo ciekawe zajecie - kiedys chetnie bym posluchal jakiegos wykladu na ten temat.Modelarstwo kolejowe i kolej sama w sobie.
Szukaj




Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami