Close

Strona 9 z 17 PierwszyPierwszy ... 7891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 161

Wątek: Hobby!

  1. #81

    Domyślnie

    Wykopalem watek.

    Cytat Zamieszczone przez skarab Zobacz posta
    moje hobby to :

    1. stare Polskie banknoty (jak ktoś ma jakieś stare w domu i nie wie po co to niech się odzywa na PM chętnie odkupie po uczciwej ynkowej cenie o ile mnie zainteresuje)
    2. fotografia
    3. akwarystyka
    4. budownictwo ekstremalne (choć tu jak narazie małe doświadczenia)
    5. whisky
    6. kobiety --- nie nie to na 1szym miejscu
    Interesujesz sie whisky ? a mozna tak troszke szerzej o tym co Cie w tym interesuje ... ( produkcja-alembiki, historia, poznawanie nowych smakow - czy po prostu lubisz wypic zwykly bourbon )

    1. whisky ( single malt ) - glownie szkockie - generalnie szukam swojego smaku
    2. numizmatyka - glownie tematyka sportowa ( polskie ), bajki, od niedawna monety typu dukatow polskich z malych mennic ( nie posiadam jeszcze zadnej w kolekcji )
    3. fotografia

    a tak poza tym to pobocznie ( w mniejszym stopniu )
    4. futsal
    5. bilard ( pool-8,9, wersja na 3 )

    Poza tym mnostwo drobiazgow, o ktorych chyba nie oplaca sie pisac - przeciez to lubi kazdy muzyka, sport ... itd itd

  2. #82

    Domyślnie

    -petanque
    - muzyka
    - bas
    - kino
    - akustyka
    - góry, słodkie lenistwo na połoninach
    - majsterkowanie
    Nie mamy skrzydeł by lata, a mimo tego to nasz cel...

  3. #83

    Domyślnie

    akwarystyka
    literatura
    gry rpg/planszówki/bitewniaki
    taniec
    faceci
    wędkarstwo
    gotowanie
    amerykańskie samochody

    ..i pewnie jeszcze coś mi się przypomni,jak tylko zatwierdzę tego posta...

  4. #84

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KaleidoStar Zobacz posta
    faceci
    No, no, no... to Ci dopiero wyznanie, skrzynka w ciągu godziny zapcha Ci się PMkami
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  5. #85

    Domyślnie

    gotowanie - kuchnia włoska, azjatycka, polska, hinduska,
    wspinaczka,
    narciarstwo - klasyczne i zjazdowe,
    podróże,
    żeglarstwo,
    góry

    PS
    wiem, ze Indie tez sa w Azji, pisząc kuchnia azjatycka miałam na myśli tajlandzką, japońską i chińską
    D750 | N50/1.8 | N85/1.8 | N105/2.8

  6. #86

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez swider Zobacz posta
    No, no, no... to Ci dopiero wyznanie, skrzynka w ciągu godziny zapcha Ci się PMkami
    A co? Myślisz, że tutaj więcej osób interesuje się facetami?

    Ja to akurat nie będę pisał, bo mam zgoła odmienne zainteresowania
    peace & love

  7. #87

    Domyślnie

    U mnie dość skromnie Flatland (bmx), żonglerka, simracing i od niedawna samochody RC (od niedawna bo dopiero czytam i zbieram fundusze ).

  8. #88

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez swider Zobacz posta
    No, no, no... to Ci dopiero wyznanie, skrzynka w ciągu godziny zapcha Ci się PMkami
    A to może niech wypowiedzą się panowie, którzy wpisywali u siebie "kobiety". Ciekawe, czy ich skrzynki też się zapełniły od razu? ;p

  9. #89

    Domyślnie

    Napewno tak, przecież mają wspólne zainteresowania i chcą je wzajemnie rozwijać ;P
    peace & love

  10. #90

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Canokin Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez swider Zobacz posta
    No, no, no... to Ci dopiero wyznanie, skrzynka w ciągu godziny zapcha Ci się PMkami
    A co? Myślisz, że tutaj więcej osób interesuje się facetami?
    Ja to akurat nie będę pisał, bo mam zgoła odmienne zainteresowania
    Mnie też faceci nie interesują, ale mogę podesłać jednego kurierem - okaz mało wymagający i najlepiej traktować jak psa: podrapać za uchem, dać miskę z żarciem i na noc spuścić z łańcucha.

    Żeby nie robić OT. Moje zainteresowania szybko się zmieniają... przy fotografii jednak wytrwałem, więc:
    1. Fotografia (i wszystko co się z nią wiąże - głównie obróbka, grafika).
    2. Minionej zimy naszło mnie na snowboard (pewnie poświęcę mu trochę czasu).
    3. Turystyka rzeczna (?) - przez blisko 10 lat nie wyobrażałem sobie wakacji bez przynajmniej tygodniowego spływu kajakiem (w zeszłym roku dopiero odpuściłem).
    4. KaleidoStar
    XYZ. W między czasie były windsurfing (krótki epizod); muzyki słucham jak każdy; dobry film obejrzeć też lubię; rowerem po lesie i okolicy także się zawsze chętnie przejadę (nie mylić z wyczynową jazdą, po prostu spacerowo); przez okres studiów trochę zagadnień z dziedziny marketingu i zarządzania; innych okresowych wybryków nie będę wyliczał. Najgorsze jest to, że miliona rzeczy chcę jeszcze w życiu spróbować (paintball, kitesurfing, mountainboard, połowy na morzu, na starość muszę mieć klasycznego musclecar'a w garażu, itd).

Strona 9 z 17 PierwszyPierwszy ... 7891011 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •