Podstawowe hobby i przy okazji praca - motocykle. Właściwie to bardziej styl życia (chociaż po zlotach nie jeżdżę). Poza tym (ale już w znacznie mniejszym stopniu) branża IT - lubię wiedzieć co się dzieje w sieci (ikanapka, antyweb itp.). Ogólnie lubię wiedzieć więc sporo różnych artykułów pochłaniam (tutaj wykop.pl się przydaje). Dawniej gry - Diablo 2 było kiedyś moim życiem, oby Diablo 3 zdołało mnie wciągnąć chociaż w 10% tak jak dwójka :). W inne gry gram tylko zimą czyli wtedy, kiedy na motocyklu nie da się jeździć codziennie.
Szukaj





Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami