Close

Strona 5 z 15 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 161

Wątek: Hobby!

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie

    Podstawowe hobby i przy okazji praca - motocykle. Właściwie to bardziej styl życia (chociaż po zlotach nie jeżdżę). Poza tym (ale już w znacznie mniejszym stopniu) branża IT - lubię wiedzieć co się dzieje w sieci (ikanapka, antyweb itp.). Ogólnie lubię wiedzieć więc sporo różnych artykułów pochłaniam (tutaj wykop.pl się przydaje). Dawniej gry - Diablo 2 było kiedyś moim życiem, oby Diablo 3 zdołało mnie wciągnąć chociaż w 10% tak jak dwójka :). W inne gry gram tylko zimą czyli wtedy, kiedy na motocyklu nie da się jeździć codziennie.

  2. #2

    Domyślnie

    mam specjalizację z kartografii więc luzik

  3. #3

    Domyślnie

    Fotografia
    rower/podróże po kraju
    drewniana architektura (stara, nie nowa )
    rysunek
    kuchnia
    Italia
    zdjęcie życia jeszcze przede mną

  4. #4

    Domyślnie

    1. Fotografia
    2. Wędkarstwo
    3. Strzelectwo
    4. Samochody
    Na inne już może nie straczyć kasy, więc sobie odpuściłem

  5. #5

    Domyślnie

    1.foto
    2.forum
    3.wedkarstwo
    4.whisky
    5.żarcie
    D3S / D700 / 14-24 2,8 / 24-70 2,8 / 70-200 2,8 / 35 1,4 / 85 1,4 / SB-800 / SB-900 / NEC PA 271W / i inne takie....

  6. #6

    Domyślnie

    Rowery (moje trzy maleństwa w stopce - szczególnie górskie, choć cykloza się rozszerza i chcę też szosówkę
    Wspinaczka - ostatnio zaniedbana przez naukę
    Pływanie
    Dobre kino
    D80, N 18-105 VR, N 50 1.8, MB-D80, Velbon DF-60, Tamrac Aero 80, Schwinn Rocket Pro, Giant Terrago, Merida Kalahari 550

  7. #7

    Domyślnie

    Kurcze! Ludzie! Powiedzcie jak się wydłuża dobę, bo Wasza jest na pewno jakaś dłuższa od mojej!!!

    Z biedą wystarcza mi czasu ma moje główne hobby jakim jest fotografia.
    Muzyka jest też dla mnie ważna, choć raczej pasywnie, tzn. słucham, ale nie gram.
    Motoryzacja jest też moją pasją, szczególnie offroad, choć ostatnio odpuściłem bo brak zarówno czasu, jak i pieniążków na to wszystko.
    Jacek, pozdrawiam!
    D700+To16-28/2.8+T28-75/2.8+N80-200/2.8DED+N50/1.8+SB800


  8. #8
    Gaduła Awatar ku6i
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Górny Śląsk/Kraków
    Posty
    1 485

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    mam specjalizację z kartografii więc luzik
    No no! Ty mi tutaj generalizacji nie wprowadzaj Geodezja a kartografia to nie to samo, powiedziałbym nawet, że pomimo wielu powiązań to są dwie całkowicie inne dziedziny. Tak z czystej ciekawości, z jakiej dokładnie to kartografii masz specjalizację? Matematycznej czy tematycznej?

    Kartografia to zuo! W piątek piszę egzamin z kartografii matematycznej. Toż to dzieło k... i szatana! (i egzamin i przedmiot)

  9. #9

    Domyślnie

    Się dopiszę:

    1. Turystyka (głównie poznawanie regionu w którym przyszło mi urodzić się i żyć)
    2. Las tudzież wszelkie tereny podmokłe
    3. Ptaki
    4. Kolej (w sensie lubię podróżować pociągiem, aspekt techniczny mniej mnie pociąga)
    5. Muzyka (jako słuchacz)
    6. Rower (jako prosty jeździec, zapędów kolekcjonerskich nie mam )
    Marcin Turski (a.k.a. Sokolik Wędrowny)
    D300 || F80 || 35 || 85 || 100 || 16-85vr || 70-300vr
    Blog

  10. #10

    Domyślnie

    To i ja napiszę czemu nie fajny wątek
    1. Gotowanie
    2. Fotografia
    3. Granie na gitarze
    4. Kolarstwo (XC)
    5. Siatkówka
    "nie pióro czyni obraz lecz malarz"
    Pozdro Kuba

Strona 5 z 15 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •