Close

Strona 3 z 17 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 161

Wątek: Hobby!

  1. #21

    Domyślnie

    kobiety
    góry - Tatry w szczególności
    dobra książka
    gry logiczne - szachy, sudoku, scrable
    informatyka
    kabaret
    muzyka - Pink Floyd
    lotnictwo
    astronomia
    Ostatnio edytowane przez raddeli ; 21-09-2009 o 21:09
    N

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez darko Zobacz posta

    cholera ale ja monotematyczny jestem
    Jak to faceci

    1. Permanentne zabieganie o wzgledy Zony
    2. Foto
    3. Astronomia
    4. Starozytnosc
    5. Poznawanie photoshopa
    6. Czarne projekty rzadu US, Aurora itp.

    "Amatorzy zbudowali Arke, Profesjonalisci Titanica..."

  3. #23
    Oszczędny w słowach Awatar FalkoN.pl
    Dołączył
    10 2008
    Miasto
    Strzyżyno/Koszalin
    Posty
    92

    Domyślnie

    Sztuki walki
    lotnictwo
    gotowanie
    turystyka (byle dalej od ludzi )
    nurkowanie (w końcu zebrałem się na patent... )
    film
    muzyka
    informatyka
    fizyka
    nowoczesne technologie
    technika wojskowa

    Pokonywanie własnych słabości i barier...i dlatego na tym nie mam zamiaru poprzestawać
    D200 |N 18-200 VR |S 17-70| SB-800 | MF 55XproB + 488RC2 | Vanguard Kenline 29
    Moje wypociny

  4. #24

    Domyślnie

    Ładny temat, a hobby to praca bo zawiera wszysto czym się interesuję.

  5. #25
    Zbanowany
    Dołączył
    06 2007
    Miasto
    Kraków
    Posty
    978

    Domyślnie

    Te najważniejsze:
    Góry
    auta
    a z nimi - onanizm sprzetowy - w wielu postaciach - sprzet górsko - turystyczny, foto, motoryzacyjny etc

  6. #26

    Domyślnie

    fotografia zamieniła się w pracę...więc po hobby
    muzyka (wyszukiwanie tego co nie odkryte przeze mnie )
    muzyka czynnie: gitarra, pianino
    film
    forum
    piwo
    spanie

  7. #27

    Domyślnie

    Hobby to FOTO & SPORT - na więcej czasu nie starcza.
    Nikon

  8. #28

    Domyślnie

    foto, podróże, dobra muzyka (wracam do tego czego słuchałem w ogólniaku (93-97) - symfoniczny black metal, doom), wspinaczka, rower, dobre kino, od lipca forum toyoty corolli

  9. #29

    Domyślnie

    1. Foto
    2. Akwarystyka
    3. Dobre kino
    4. Dobra muza (U2, RollingStones, Maleńczuk itp. klimaty)
    5. Rower
    6. Linux (to już zboczenie zawodowe - specjalnie dałem tak daleko, chociaż tak po prawdzie to łeb w łeb z fotografią idzie....)
    7. Dobra whisky w dobrym towarzystwie - a co

  10. #30
    Oszczędny w słowach Awatar xmaniekx
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Zgierz/Łódź
    Posty
    182

    Domyślnie

    Fotografia
    Góry
    Sprzęt turystyczny
    Geologia i hydrologia czyli ogolnie geografia


    spanie
    D70s/F801/AF-S 18-70/50 1.8 MF/Mamiya Rb67 i narazie tyle wystarczy

Strona 3 z 17 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •