Close

Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 161

Wątek: Hobby!

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie

    1. Ładne dziewczyny
    2. Wino lodowe
    3. Dobra muza
    4. Górki
    5. Focenie
    6. Żagielki
    7. Dobre żarcie
    8. Książki
    9. Lenistwo
    "Na początku poznaj wszystkie zasady, żeby o nich zapomnieć"
    John Coltrane

  2. #2

    Domyślnie

    1. Konie
    2. Handling psi
    3. Handling koński
    4. Dogfriesbee, agility
    5. Łowiectwo
    6. Botanika leśna
    Put some fun between your legs
    -ride a horse


  3. #3

    Domyślnie

    Skoki spadochronowe,
    autostop,
    harcerstwo,
    góry: wyższe i niższe,
    muzyka: gitara, śpiew (jak nikt nie słyszy bo natura poskąpiła ),
    fizyka.

  4. #4

    Domyślnie

    Na razie,moim jedynym hobby,jest fotografia,na którą i tak z ledwością znajduję czas i siły(mam roczne bliźniaki!).Wcześniej była siatkówka,żagle(jak w Szczecinie mieszkałem),motocykle(Junak)...Muzyki nie traktuję jako hobby,jest w moim życiu naturalna,jak oddychanie(gram na basówce,chociaż ostatnio,to"czasami pogrywam")
    d'SLR; Takumar 1,8/55; Zeiss 3,5/135
    sadpunk44.blogspot.com

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez SADPUNK44 Zobacz posta
    mam roczne bliźniaki
    Niech moc będzie z Tobą!

    U mnie:
    - sport (sam gram w koszykówkę, oglądam wszystko jak tylko 8-miesięczna córka zaśnie)
    - film (nie rozróżniam filmów ze względu na gatunek, lecz na dobre i kiepskie)
    - kuchnia (lubię coś upichcić, ale najchętniej zwiedzam knajpy)
    D700, D300 + MB-D10, N 14-24/2.8, N 35/2, N 50/1.4g, N 70-200/2.8 vrI N SB-900, S EF-500 DG SUPER, Mf 055xprob + 804rc2, Lowepro SR D550 AW

  6. #6
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2007
    Miasto
    Dolny Śląsk
    Posty
    218

    Domyślnie

    Transport szynowy(historia etc), muzyka, historia i architektura techniki górniczej, zbieram także stare pocztówki z mojego miasta.
    Canon & Nikon

  7. #7

    Domyślnie

    bez kolejności bo to reguluje czas wolny
    szczecińskie przedwojenne pocztówki
    dobry film i teatr
    muzyka i koncerty (wybrane)
    książka oprócz mazideł kobiecych
    historia i geografia co z tym idzie w parze turystyka
    łażenie po górach
    dla równowagi kajaki
    kurna niewiedziałem że tyloma rzeczami się człowiek może interesować
    D700 N 24-70 + inne klamoty

  8. #8

    Domyślnie

    ja by to powiedzieć:
    - ładne panie
    - rower
    - ładne panie
    - kajaki
    - ładne panie
    - góry ale niestety braki czasowe i funduszowe
    - ładne panie
    - czasem mały wypad na rybki
    - ładne panie

    cholera ale ja monotematyczny jestem
    Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez darko Zobacz posta

    cholera ale ja monotematyczny jestem
    Jak to faceci

    1. Permanentne zabieganie o wzgledy Zony
    2. Foto
    3. Astronomia
    4. Starozytnosc
    5. Poznawanie photoshopa
    6. Czarne projekty rzadu US, Aurora itp.

    "Amatorzy zbudowali Arke, Profesjonalisci Titanica..."

  10. #10

    Domyślnie

    Poza oczywista fotografia, wymienie jeszcze dwa:
    - Ksiazki sci-fi/fantasy. Od dluzszego czasu moim ulubionym autorem jest S. Lukianienko.
    - Modelarstwo kartonowe w przeszlosci. Dobre kilka lat nic juz nie skleilem. Ostatnio jednak wzialem sie za budowanie okretu, tym razem z zapalek. Mam zamiar robic zdjecia z postepu prac (widzialem takie cos na forum modelarskim).

Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •