1. Ładne dziewczyny
2. Wino lodowe
3. Dobra muza
4. Górki
5. Focenie
6. Żagielki
7. Dobre żarcie
8. Książki
9. Lenistwo
Szukaj
1. Ładne dziewczyny
2. Wino lodowe
3. Dobra muza
4. Górki
5. Focenie
6. Żagielki
7. Dobre żarcie
8. Książki
9. Lenistwo
1. Konie
2. Handling psi
3. Handling koński
4. Dogfriesbee, agility
5. Łowiectwo
6. Botanika leśna
Put some fun between your legs
-ride a horse
Skoki spadochronowe,
autostop,
harcerstwo,
góry: wyższe i niższe,
muzyka: gitara, śpiew (jak nikt nie słyszy bo natura poskąpiła),
fizyka.
Na razie,moim jedynym hobby,jest fotografia,na którą i tak z ledwością znajduję czas i siły(mam roczne bliźniaki!).Wcześniej była siatkówka,żagle(jak w Szczecinie mieszkałem),motocykle(Junak
)...Muzyki nie traktuję jako hobby,jest w moim życiu naturalna,jak oddychanie
(gram na basówce,chociaż ostatnio,to"czasami pogrywam")
D700, D300 + MB-D10, N 14-24/2.8, N 35/2, N 50/1.4g, N 70-200/2.8 vrI N SB-900, S EF-500 DG SUPER, Mf 055xprob + 804rc2, Lowepro SR D550 AW
Transport szynowy(historia etc), muzyka, historia i architektura techniki górniczej, zbieram także stare pocztówki z mojego miasta.
Canon & Nikon
bez kolejności bo to reguluje czas wolny
szczecińskie przedwojenne pocztówki
dobry film i teatr
muzyka i koncerty (wybrane)
książka oprócz mazideł kobiecych
historia i geografia co z tym idzie w parze turystyka
łażenie po górach
dla równowagi kajaki
kurna niewiedziałem że tyloma rzeczami się człowiek może interesować![]()
D700 N 24-70 + inne klamoty
ja by to powiedzieć:
- ładne panie
- rower
- ładne panie
- kajaki
- ładne panie
- góry ale niestety braki czasowe i funduszowe
- ładne panie
- czasem mały wypad na rybki
- ładne panie
cholera ale ja monotematyczny jestem![]()
Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB
Poza oczywista fotografia, wymienie jeszcze dwa:
- Ksiazki sci-fi/fantasy. Od dluzszego czasu moim ulubionym autorem jest S. Lukianienko.
- Modelarstwo kartonowe w przeszlosci. Dobre kilka lat nic juz nie skleilem. Ostatnio jednak wzialem sie za budowanie okretu, tym razem z zapalek. Mam zamiar robic zdjecia z postepu prac (widzialem takie cos na forum modelarskim).
Skontaktuj się z nami