Close

Strona 14 z 17 PierwszyPierwszy ... 41213141516 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 161

Wątek: Hobby!

  1. #131

    Domyślnie

    Megiddo w pierwszej kolejności pomyślałem, że tylko układasz gotowce PIKO, Gutzolda, etc na szynach i to Twoje hobby, ale dałeś czadu tym co robisz od podstaw. znam trochę modelarstwo kolejowe i tymbardziej doceniam Twój wkład w realizację od podstaw !
    Nikon i podróże ...


  2. #132

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez coach_lodz Zobacz posta
    dodaj troszkę "brudu/rdzy" to urealni ich wygląd...
    Nie ma mowy. Mają być jak z fabryki.

    Cytat Zamieszczone przez moshica Zobacz posta
    Megiddo w pierwszej kolejności pomyślałem, że tylko układasz gotowce PIKO, Gutzolda, etc na szynach i to Twoje hobby
    Za łatwo by było. Poza tym tam mechaniki nie odzwierciedli się tak jak w dużej skali.
    Ostatnio edytowane przez Meggido ; 03-04-2015 o 13:37
    Pozdrawiam
    Jacek
    "Skądkolwiek wieje wiatr, zawsze ma zapach Tatr"

  3. #133

    Domyślnie

    Poza to:
    1. wędkarstwo, w zależności od pory roku: karpiowanie, a na jesieni spining
    2. muzyka - prawie każda , oczywiście chodzi o słuchanie
    3. narciarstwo
    to te najważniejsze

  4. #134
    kubono
    Gość

    Domyślnie

    Moje największe hobby to jazda na rowerze i czytanie książek. Nie mógłbym bez tego życ

  5. #135

    Domyślnie

    Zegarki radzieckie i polskie, ale te oldschoolowe z Błonia, rower, wszelkiej maści filmy i seriale.

  6. #136

    Domyślnie

    Tez zegarki, tylko mechaniczne i stare lustra, oczywiscie nikony, brak mi tylko czworki i jedynki
    D700,D200, F100, F, F2, F3, EL, FE2, Nikkormat FT2, Nicca Tower, Canon A1, F1, FTb, Olympus E1, OM1, OM10, Kodak 35, Pentax SP2, ME, Ricoh KR, 500G, Fuji i ZenitE

  7. #137

    Domyślnie

    A moje hobby to narciarstwo i od 3 lat jestem czynnym instruktorem Są wśród nikoniarzy miłośnicy białego szaleństwa?

  8. #138

    Domyślnie

    ciezko wymieniac gdy najwiekszym hobby jest wykonywana praca czyli fotografia
    ale na rowni z fotografia:
    - gotowanie i wszystko co z tym zwiazane poza zmywaniem :P
    - zeglarstwo w postaci wszelakiej
    - dobra ksiazka
    to zajmuje 120% czasu, cala reszta sporadycznie
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

  9. #139

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KasiaWol Zobacz posta
    Są wśród nikoniarzy miłośnicy białego szaleństwa?
    Oj, byś się zdziwiła ilu

  10. #140

    Domyślnie

    Dokładnie
    D7000 |N18-105|N28-70|N70-210|N10-24|S17-50|SB26x2|SB910| |Soligor2x|Jupiter200|Helios44M5|
    Grecja2013
    klik 1) Zabawa w RAW'ki - weź udział
    klik 2) Zabawa "zadania tematyczne" - weź udział

Strona 14 z 17 PierwszyPierwszy ... 41213141516 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •