Chyba dość eksperymentalnie, ale może komuś się spodoba.
Szukaj
Chyba dość eksperymentalnie, ale może komuś się spodoba.
a mnie się spodobało![]()
Jak ma nam się spodobać jedno zdjęcie, dawaj więcej bo czuję że jest na co popatrzeć
Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB
zapowiada się ładnie więc tak jak wyżej dawaj więcej
spodobalo sie , poprosze o wiecej![]()
Panowie, oceniajcie to zdjęcie, a nie czekacie na inne
Są inne z sesji z tą dziewczyną, ale już w całkiem innym klimacie. Golizny nie będzie![]()
Ładny pastelek podoba się.![]()
D610. F801s. N28-70/2,8. N50/1,4D. N55/1,8micro. N85/1,4. N70-200/2,8VR. Sb800. LP mini trekker
faaajne kolorki, mi sie podoba, i tez chciałabym zobaczyc wiecej![]()
mi się podoba się![]()
Dyplomata to człowiek ,który powie ci spier... w taki sposób ,że będziesz czuł zachwyt przed zbliżającą się podróżą
ładne, ale szkoda zasłoniętego oka.
Skontaktuj się z nami