Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: kasia

  1. #1

    Domyślnie kasia

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.






    Za wszystkie uwagi z góry bardzo dziękuję.

  2. #2

    Domyślnie

    balans bieli out
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hanibal Zobacz posta
    balans bieli out
    Dokładnie, zimno jak na Alasce...
    Pierwsze cztery technicznie ok, ostatnie nie bardzo.
    Mi nie pasuje stylizacja.
    NEX 5N i M42
    "Twoje słowa, głupcze, będą cię kiedyś sądzić..."

  4. #4

    Domyślnie

    1 fajne by było, tylko za niebieskie. Reszta - nic ciekawego. Ostatnie przekadruj, może będzie ok.
    a n a l o g o w i o r t o d o k s i . p l

  5. #5

    Domyślnie

    co do balansu bieli... nie naskakiwałbym zbytnio.. gdyż widywałem tu panny we wszystkich niemal odcieniach.. od różu po zielenie.. a modelka.. swoją powiedzmy to urodą.. i stylistyką w jaką została obdarzona.. bardzo trupio( w pozytywnym słowa tego znaczeniu- jeśli można tak to ująć) wygląda...a takie właśnie tonacje wrażenie owo jeszcze pogłębiają..

    gdyby nie lekkie głowy pochylenie rzekłbym że nr 1 jest świetne.. niestety pochylenie nieco obraz zdeformowało.. i głowa nieco alienowato wyszła..

    odnoszę również wrażenie jakoby przy oczętach majstrowane było.. a jeśli tak.. to po co?

    pozdrawiam
    ogólnie analogowo..
    www.lizakowski-photo.art.pl

  6. #6
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Jedynka przefajna. Uwielbiam takie słodkości.
    Dwójka dziwna, bo ta piąstka to jakby ona sama sobie w ząbki dawała, bo przecież łokieć o nic się nie opiera... Ale miła też.
    Trójka troszkę słaba.
    Czwórka znowu przesłodka. Cukiereczek!
    Piątka jak trójka - leży mi mniej...

    Gadają ludzie o jakichś duperelach jak balans bieli. Nonsens, jakby nikt nie wiedział że w portrecie o emocje chodzi a nie o jakieś tam balanse...

  7. #7

    Domyślnie

    zreszta mnie tam taka chłodna barwa pasuje
    nikon d610 + mir 35 f 2 + sonnar 180 f 2,8 nikor 50 mm f 1,8 sb 600 nikor 35-105 f3,5-4,5

  8. #8

    Domyślnie

    Dziękuję bardzo ! a co do barwy, taki miałam zamiar...niektórym się podoba niektórym nie, świat bez gustów byłby nudny.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •