Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: Kolory

  1. #21

    Domyślnie

    A ja powiem tak ze mi sie kadrowo podoba tylko nie podoba sie na ovbkolo zdjeca sa ostre kolory a morze nie dla mnie to sie gryzie

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nemeth Zobacz posta
    Bardzo mi się podoba zarówno kadr jak i kolorystyka.
    Podpisuję się mocno, pod mocnymi słowami
    Pzdr, Andrzej

    Fotografia to sztuka uchwycenia momentu .

  3. #23

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Karbulot Zobacz posta
    KULTENIZM:
    ------------------------------
    Nurt fotografii polskiej, charakteryzujacy sie ukazywaniem pejzaży w kwardrarowych zazwyczaj ujeciach. Sa przedstawione w delikanej stonowanej kolorystyce, zwykle z dramatycznym niebem, badz wyeksponowanymi pojedynczymi przedmiotami (np kamieniami). W kultenizmie dominuja zdjecia akwenow wodnych, morskich brzegow badz jezior, zazwyczaj z stojąca wodą. Kultenizm jest nurtem rozwijajacym, wielu mlodych fotografow stara sie opanowac te technika przedstawiania krajobrazow.


    Hehehehe, osobiscie unikam tego nurtu pomimo ze chodzi za mna krok w krok....
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  5. #25

    Domyślnie

    Bardzo fajny kadr i kolorystyka - świetne zdjęcie
    D300, + 35/2 + 180/2.8 + 60/2.8 +T12-24

  6. #26

    Domyślnie

    Jest normalnie czyli.....dobrze.
    Pozdrawiam
    Andrzej.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •