A ja powiem tak ze mi sie kadrowo podoba tylko nie podoba sie na ovbkolo zdjeca sa ostre kolory a morze nie dla mnie to sie gryzie
Szukaj
A ja powiem tak ze mi sie kadrowo podoba tylko nie podoba sie na ovbkolo zdjeca sa ostre kolory a morze nie dla mnie to sie gryzie
Bardzo fajny kadr i kolorystyka - świetne zdjęcie
D300, + 35/2 + 180/2.8 + 60/2.8 +T12-24
Jest normalnie czyli.....dobrze.
Pozdrawiam
Andrzej.
Skontaktuj się z nami