Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 21 z 21
  1. #21
    Oszczędny w słowach Awatar xmaniekx
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Zgierz/Łódź
    Posty
    182

    Domyślnie

    9Dziekuje wszystkim za odpowiedzi..

    Skonczylo sie ze poszukam Lowepro Toploader i poprostu kabura albo bedzie dopieta do normalnego plecaka trekkingowego albo wlozona luzem. Mysle ze to rozsadne wyjscie


    Pozdrawiam i dziekuje jeszcze raz
    Ostatnio edytowane przez xmaniekx ; 24-09-2009 o 17:13
    D70s/F801/AF-S 18-70/50 1.8 MF/Mamiya Rb67 i narazie tyle wystarczy

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •