Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Karolina

  1. #11

    Domyślnie

    1 ekstraaa natoralnie to wyszlo
    i kocham ostatnio kolor

  2. #12

    Domyślnie

    Rewelacja!
    D7200

  3. #13

    Domyślnie

    Na jedynaczce troszkę przygarbiona i szkoda tego ukrytego oczka. Dwójka - fajna poza i przyjemny B/W, ale jak się porównuje z 1 to oczy z jakiego powodu chyba przymrużone - szkoda.
    "Od życia bez łez, do łez nad życiem swoim"

  4. #14

  5. #15
    Oszczędny w słowach Awatar kryzys
    Dołączył
    09 2008
    Miasto
    Sosnowiec/Gliwice
    Posty
    60

    Domyślnie

    2 rewelka
    nie deptać pijaków !

  6. #16

    Domyślnie

    No to zdania są podzielone. Dla mnie dwojka duzo lepsza od jedynki. Wydaje mi się, że jedynka, to nic specjalnego.

  7. #17
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Radzyń Podlaski
    Posty
    94

    Domyślnie

    2 wygląda świetnie

  8. #18
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Jedna i druga ma coś do zaoferowania. Jedynka może zwyczajna jak powiedział MOsad, ale właśnie dlatego mi się podoba. Bo zwyczajna.
    A na drugiej bardzo podoba mi się to lekkie przymrużenie oczu. W ogóle ekspresja twarzy jest śliczna. Taka łagodna i zapraszająca.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •