1 ekstraaa natoralnie to wyszlo
i kocham ostatnio kolor![]()
Szukaj
1 ekstraaa natoralnie to wyszlo
i kocham ostatnio kolor![]()
Rewelacja!
D7200
Na jedynaczce troszkę przygarbiona i szkoda tego ukrytego oczka. Dwójka - fajna poza i przyjemny B/W, ale jak się porównuje z 1 to oczy z jakiego powodu chyba przymrużone - szkoda.
"Od życia bez łez, do łez nad życiem swoim"
2 rewelka
nie deptać pijaków !
No to zdania są podzielone. Dla mnie dwojka duzo lepsza od jedynki. Wydaje mi się, że jedynka, to nic specjalnego.
2 wygląda świetnie
Jedna i druga ma coś do zaoferowania. Jedynka może zwyczajna jak powiedział MOsad, ale właśnie dlatego mi się podoba. Bo zwyczajna.
A na drugiej bardzo podoba mi się to lekkie przymrużenie oczu. W ogóle ekspresja twarzy jest śliczna. Taka łagodna i zapraszająca.
Skontaktuj się z nami