Nikon D300 (bez gwarancji bo z grudnia 2007) - 48578 klapnięć
Poszedłem dziś na mecz piłki nożnej (ładnie i sucho). Siedzę sobie i pstrykam choć zacząłem mieć zacięcia w ostrzeniu ale generalnie szlo ok. Po 1 połowie nie wyłączam aparatu i idę na pogawędkę do budynku klubu. Po kwadransie pojawiam się ponownie na murawie i chcę pstryknąć rozpoczęcie 2 polowy a tu nic. Patrze na wyświetlacz - chodzi wiec wyłączam na off a on nadal chodzi. Wyciągam baterie gaśnie wyświetlacz i po ponownym włożeniu już się nie zapala. Wyciągam zapasowa baterie i tez nic, obok stojący nikonowiec daje mi swoja baterie i dalej nic. Aparat kompletnie nie reaguje, a na wyświetlaczu nie zapala się nawet stan licznika.
Nigdy nic nie wysyłałem do serwisu Nikona tak wiec pozostaje mi tylko Postępu 14 czy może coś bliżej znajdę ? W moim zasięgu jest Wrocław, Zielona Góra.
Macie jakieś pomysły/rady ?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami