Szukaj
Fajne pstryki na 1 cień, ile lamp?
Zero lamp (jednak lubie te swoje okna) A cień... bo to nie studio, tylko pokój, okno i ściana. I model którego dałam radę przyszpilić przez chwilę
A, że pstryki... cóż, chyba dlatego w tej kategorii, do glamour się nie pcham
![]()
Fajne światełkoNa jedynce ekstra minka
Ogólnie przyjemnie i ciepło
![]()
Światełko miłe, a kadrowo pozwolę sobie wybrać też dwójeczkę, ładna![]()
Dzięki![]()
Marek nie poznałam Cię![]()
świetne OCZY na wszyskich fotach ...
D300/S8/T 124/N 35/N 60 2.8D/N 50 1.4D/N 70-300VR/SB-900/SB-600/
Skontaktuj się z nami