Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Skromnie

  1. #1

    Domyślnie Skromnie

    1. Cóż zrobić...


    2. Jakby nie patrzeć...


    3. Jestem skromnisiem...

    Pozdrawiam - Aga
    Trzaski w kuchni || Młode Trzaski
    D70s|N18-70|N50|S70-300|SB-800

  2. #2
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2009
    Miasto
    Świetokrzyskie
    Posty
    41

    Domyślnie

    Fajne pstryki na 1 cień, ile lamp?

  3. #3

    Domyślnie

    Zero lamp (jednak lubie te swoje okna ) A cień... bo to nie studio, tylko pokój, okno i ściana. I model którego dałam radę przyszpilić przez chwilę A, że pstryki... cóż, chyba dlatego w tej kategorii, do glamour się nie pcham
    Pozdrawiam - Aga
    Trzaski w kuchni || Młode Trzaski
    D70s|N18-70|N50|S70-300|SB-800

  4. #4

    Domyślnie

    Fajne światełko Na jedynce ekstra minka Ogólnie przyjemnie i ciepło

  5. #5

    Domyślnie

    mnie się dwójeczka najbardziej podoba

  6. #6

    Domyślnie

    Światełko miłe, a kadrowo pozwolę sobie wybrać też dwójeczkę, ładna

  7. #7

    Domyślnie

    Dzięki
    Marek nie poznałam Cię
    Pozdrawiam - Aga
    Trzaski w kuchni || Młode Trzaski
    D70s|N18-70|N50|S70-300|SB-800

  8. #8

    Domyślnie

    świetne OCZY na wszyskich fotach ...
    D300/S8/T 124/N 35/N 60 2.8D/N 50 1.4D/N 70-300VR/SB-900/SB-600/

  9. #9

    Domyślnie

    dwójka mniam mniam.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Grzegorka Zobacz posta
    ...Marek nie poznałam Cię
    A ja go nie poznaję jak zdejmuje aparat z twarzy


    ...zresztą moja córka ma tak samo ze mną...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •