Dobra robota.
Szukaj
Bardzo ładne zdjęcia! Dwójka robi duże wrażenie, choć jedynce też nic nie brakuję!
Jacek, pozdrawiam!
D700+To16-28/2.8+T28-75/2.8+N80-200/2.8DED+N50/1.8+SB800
Świetne! Choć jedynka według mnie o wiele lepsza... 2 mnie nie przekonuje![]()
Świetna ostrość, rewelacyjna obróbka, ciekawe kadry
Dziękuję za podzielenie się z nami takimi fotami.
Skontaktuj się z nami