Mam pytanie do administracji forum. Probowalem zaczac uzywac RSS do przegladania forum... I chyba nie dziala, tzn. kanaly sie nie aktualizuja. Czy dalo by sie cos z tym zrobic?
Szukaj
Mam pytanie do administracji forum. Probowalem zaczac uzywac RSS do przegladania forum... I chyba nie dziala, tzn. kanaly sie nie aktualizuja. Czy dalo by sie cos z tym zrobic?
Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com
musisz je sobie ręcznie aktualizować. Imho przy takiej ilości wątków jaka jest na forum ma to swoje plusy![]()
Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com
Czy coś z tematem się ruszyło? RSS jest tak dziurawy. Brak wszystkich wypowiedzi w wybranych kategoriach. Normalnie PORAŻKA jak on działa!
Mało adminów chyba to obchodzi, a szkoda bo wstyd takiego babola hodować.
Tez kiedys probowalem uzywac RSS z naszego forum. Niestety -- przy takim "dzialaniu" nie ma to kompletnie sensu.
D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
www.SALDAT.pl
Skontaktuj się z nami