Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 205

Wątek: Adobe RGB/sRGB

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #13

    Domyślnie Obróbka w AdobeRGB

    Hej, czyli jeśli zdjęcie robię w aRGB to potem by wykorzystać przewagę tego gamutu powinienem:
    1) ustawić aRGB w monitorze
    2) ustawić aRGB w PS'sie (dodatkowo 16 bit)
    obrobić zdjęcie do ostatniego szczegółu i następnie na etapie zapisywania do tiff'a przekonwertować (edit/convert to profile) jednocześnie do sRGB?
    Ostatnio edytowane przez Czornyj ; 16-01-2007 o 14:30
    FUJI X-T3/18-55/35 1.4

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •