Więc jestem nowym , szczęśliwym posiadaczem S3 PRORozochocony zakupiłem szkiełko z napędem HSM , obiektyw podpiełem , działa , tylko , strasznie wolny AF , może dla tego ,że jest to 180 mm ,ale nie przemawia to do mnie , niestety ma FF , czasami trafi w punkt ,ale niezmiernie rzadko :/ szkiełko , nie jest nowe , kupione w interfoto , zapewniali ,że wszystko jest OK . Więc mam pytanie czy ktoś pracował już w takim zestawieniu S3 PRO i szkiełko HSM ? I jak to wygląda w praktyce , może chodzi o to ,że nie zabardzo są kompatybilne ? Czy zmiana softu z 2.12 na 2.18 coś zmieni ? Czy raczej zgłosić reklamację. Apropos zdziwiło mnie to ,że ilość styków na obiektywie jest większa jak w puszce . Za każdą pomoc będę wdzięczny .
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami