Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Okulista?

  1. #1

    Domyślnie Okulista?

    czesc mam pytanie Moglby mi ktos wytlumaczyc do czego sluzy takie urządzenie u okulisty o nazwie NIKON.... z naszym orginalnym logiem? Czy to znacz ze nikon nie tylko specjalizuje sie w fotografice? proszę o fast odpowiedź ;]
    D40stka, do tego kit, 55-200VR, 35 f/1.8 i troszkę gadżetów

  2. #2

    Domyślnie

    http://www.nikon.com/ warto luknąć.. mikroskopy, szkła kontaktowe, skanery - sprzęt precyzyjny tym również zajmuje się Nikon
    D300 | MB-D10 | N35 1.8G | SB-900

  3. #3

    Domyślnie

    Podobnie jak :

    Olympus C5000Z


    Olympus, którego produkt posiadasz, robi bardzo dużo różnych rzeczy, np. zajefajne ultraszybkie kamery, produkowane w naszym zakładzie , a ja osobiście naprawiam endoskopy Olympusa i generalnie sprzęt optyczny-medyczny, którego mają jakiś pierdylion modeli. A firma Nikon robi dla nas superwytrzymałą optomechanikę do zastosowań w tych produktach.. ale CICHOSZA Nikt o tym nie wie

    pzdr
    mati

  4. #4

    Domyślnie

    łoo matkoo ;d
    D40stka, do tego kit, 55-200VR, 35 f/1.8 i troszkę gadżetów

  5. #5

    Domyślnie

    są urządzenia okulistyczne do których na żywca podpina się np: D200 - Laku z forum na pewno by więcej o tym powiedział bo to jego branża
    Fx

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GrzesiekH Zobacz posta
    są urządzenia okulistyczne do których na żywca podpina się np: D200 - Laku z forum na pewno by więcej o tym powiedział bo to jego branża
    Zależy od zakładu. Mnie zdjęcia siatkówki robili D70

  7. #7

    Domyślnie

    hehe dobre pytanie To zobacz w google co robi jeszcze Toyota nie licząc samochodów.

  8. #8
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2005
    Miasto
    Góra/Wrocław
    Posty
    160

    Domyślnie

    Pewnie lampa szczelinowa. Do oglądania przedniego odcinka oka i dna oka. W sumie sprzętu Nikona dużo się przewija w okulistyce jak mówi kolega Szakall1. produkują też lornetki np.
    +RIP+ Nikkor stopiątka tu spoczywa... wypadł z torby... tak bywa +RIP+

  9. #9

    Domyślnie

    Nikon robi również sprzęt geodezyjny w postaci teodolitów, disto i niwelatorów. Mam takie w pracy
    and here is one more thing, check that foreign exchange market
    D600 / Tamron 17-35 2.8-4 DI OSD / N70-300 VR IF ED / N35 1.8 ED
    Olympus E500 / Sigma EX 30 1.4 / Zuiko 14-42 /

  10. #10

    Domyślnie

    Miałem przyjemność pracować na tachimetrach nikona, naprawde super sprzęcik jego optyka jest bardzo dobra
    Fuji X-A1|słoiki i inne graty
    Moja Galeria | Mój Blog

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •