Witam
Stało mi się coś czego się nie spodziewałem, bo ponoć uszczelniony.
Nie wiem jakim cudem, ale pomiędzy wyświetlacz a szybkę dostały się jakieś paprochy, drobny kurz.
Aparat nigdy nie upadł, ani nie jest eksploatowany w jakichś szczególnie ciężkich warunkach, na razie mi to za bardzo nie przeszkadza ale kurzu przybywa i wygląda to na jakąś lukę/wadę w uszczelnieniu , jeszcze parę miesięcy gwarancji jest i myślę, że to gwarancji podlega (ale mogę się mylić).
Czy miał ktoś może z was podobny problem?
Pozdrawiam
Szukaj




Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami