Close

Strona 3 z 25 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 250
  1. #21
    conik
    Gość

    Domyślnie

    Otrzymalem wlasnie odpowiedz od nikona....

    Otrzymaliśmy Twoje pytanie, postaramy się odpowiedzieć na nie jak najszybciej.

    Konrad Mickiewicz07-09-2009 | 22:36
    Witam,
    Czy odklejające się gumy w nikonie D700 (grip, guma pod kciukiem oraz z lewej strony od przodu ze znaczkiem FX) w aparacie, który jest na gwarancji Nikon Polska kwalifikują się do darmowej wymiany na nowe w ramach gwarancji. Dodam ze fakt odklejania się ww. gum nie jest spowodowany żadnym mechanicznym czynnikiem.
    Pozdrawiam
    Konrad Adam Mickiewicz

    Nikon Europe Support08-09-2009 | 09:32
    Szanowny Panie Konradzie Mickiewicz,

    Dziękujemy za zadanie pytania poprzez system wsparcia technicznego Nikon w sprawie D700.

    Serwis stwierdzi, czy odklejenie gumy nie nastąpiło na skutek niewłaściwej eksploatacji
    czy uszkodzenia mechanicznego i jeśli potwierdzi się Pana opinia to, oczywiście,
    Serwis wymieni gumy na nowe w ramach gwarancji, nieodpłatnie. Jedyny serwis Nikona znajduje się w Warszawie:

    Serwis Nikon Polska Sp. z o.o.
    02-676 Warszawa
    ul. Postępu 14

    tel.: 022-4608760, 022-4608734, -35, -36
    fax: 022-4608738
    service@nikon.pl


    No coz na razie tydzien wakacji po powrocie zobacze co na to serwis

  2. #22

    Domyślnie

    heh a jak wyslesz im i stwierdza ze to uszkodzenie mechaniczne to jak zrezygnujesz zaplacisz za wycene ;P a jak nie mechaniczne to masz szczescie ;D

  3. #23

    Domyślnie

    Ja nie wiem te gumy to jakaś chyba przypadłość 21 wieku. Fotografuję od 30 lat i dawniej bardzo rzadko ten problem się pojawiał - teraz coraz częściej. Wyjścia są 2 albo zmieniający się klimat ma na to wpływ albo gumy coraz gorsze.
    Pozdrawiam-Rajmund
    Dwie puszki, dwie lampy i trochę szkła
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  4. #24

    Domyślnie

    Róbcie remonty w fixation w Londynie - tam na serwisie są sami Polacy i sie przykładają mocno do tego co robią. Na help desku też pracuje Polka - Kasia także można do nich dzwonić i nawet poprosić ją ewentualnie jak ktoś inny odbierze gdy jest problem z płynnym angielskim...
    D750X2 /FM/ dużo gratów

  5. #25

    Domyślnie

    Może oni mają takie przekierowanie jak tel. z Polski to automat łączy z naszym serwisem
    Pozdrawiam-Rajmund
    Dwie puszki, dwie lampy i trochę szkła
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  6. #26

    Domyślnie

    Do czego to doszło. By być zadowolonym z usługi trzeba wysyłać sprzęt do naprawy za granicę do naszych rodaków.
    olender.me
    C5DmkII, C28/1.8, C85/1.8

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez conik Zobacz posta
    Dziękujemy za zadanie pytania poprzez system wsparcia technicznego Nikon w sprawie D700.

    Serwis stwierdzi, czy odklejenie gumy nie nastąpiło na skutek niewłaściwej eksploatacji
    czy uszkodzenia mechanicznego i jeśli potwierdzi się Pana opinia to, oczywiście,
    Serwis wymieni gumy na nowe w ramach gwarancji, nieodpłatnie. Jedyny serwis Nikona znajduje się w Warszawie:
    Nie no serwis boski jest może Konradzie rowy kopałeś tymi gumami, albo chciałeś którąś na coś założyć
    Żenujące wprost. Bubel robią i jeszcze komuś płacą za to żeby takie pierdoły do ludzi pisał.
    No i mała rada w sytuacjach oczywistej oczywistość jak gó... jest wyprodukowane będące wadą powszechnie znaną nie należy zadawać pytań otwartych typu, a może, a czy ? a nie ect umożliwiających udzielanie takiej kretyńskiej odpowiedzi jak ta od serwisu.
    Sprzęt na ladę i proszę naprawić, dziękuje i do widzenia. Za naprawy gwarancyjne zapłaciliśmy przy zakupie sprzętu !

    ps.
    przez ten serwis na Podstępu jakiś Japończyk popełni HARAKIRI czy SEPUKU bo nie pamiętam jak ten czyn się nazywa, jakiś ważny Japończyk bo tak dłużej być nie może.
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 08-09-2009 o 11:47
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  8. #28

    Domyślnie

    Co mnie wkurza w naszym kochanym serwisie (oprócz partactwa)... z kim ja mailuje? Wydaje mi się, iż należałoby się podpisać imieniem i nazwiskiem. Ale może mi się tylko wydaje
    Ostatnio edytowane przez shadow_alex ; 08-09-2009 o 12:47

  9. #29

    Domyślnie

    hmmm to bardzo dziwne, że robią problemy - ja nie dalej jak miesiąc temu oddałem do NKP grip MD-D80 z rozklejona gumą i o dziwo została wymieniona bez żadnego problemu na nową za darmo.
    D90|N17-55|N501.8|190XPROB+322RC2|iMac 24'

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez conik Zobacz posta
    Otrzymalem wlasnie odpowiedz od nikona....

    Otrzymaliśmy Twoje pytanie, postaramy się odpowiedzieć na nie jak najszybciej.

    Konrad Mickiewicz07-09-2009 | 22:36
    Witam,
    Czy odklejające się gumy w nikonie D700 (grip, guma pod kciukiem oraz z lewej strony od przodu ze znaczkiem FX) w aparacie, który jest na gwarancji Nikon Polska kwalifikują się do darmowej wymiany na nowe w ramach gwarancji. Dodam ze fakt odklejania się ww. gum nie jest spowodowany żadnym mechanicznym czynnikiem.
    Pozdrawiam
    Konrad Adam Mickiewicz

    Nikon Europe Support08-09-2009 | 09:32
    Szanowny Panie Konradzie Mickiewicz,

    Dziękujemy za zadanie pytania poprzez system wsparcia technicznego Nikon w sprawie D700.

    Serwis stwierdzi, czy odklejenie gumy nie nastąpiło na skutek niewłaściwej eksploatacji
    czy uszkodzenia mechanicznego i jeśli potwierdzi się Pana opinia to, oczywiście,
    Serwis wymieni gumy na nowe w ramach gwarancji, nieodpłatnie. Jedyny serwis Nikona znajduje się w Warszawie:

    Serwis Nikon Polska Sp. z o.o.
    02-676 Warszawa
    ul. Postępu 14

    tel.: 022-4608760, 022-4608734, -35, -36
    fax: 022-4608738
    service@nikon.pl


    No coz na razie tydzien wakacji po powrocie zobacze co na to serwis

    śmiech na sali najuczciwszy serwis na sświecie zawsze prawde Ci powie, tak jak koledze kichu o jego obiektywie !
    omijac to cos na Postepu !

Strona 3 z 25 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •