Close

Strona 23 z 25 PierwszyPierwszy ... 132122232425 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 250
  1. #221
    Gaduła Awatar timi
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Golub-Dobrzyń
    Posty
    1 597
    Wpisów
    3

    Domyślnie

    Ja zamawiałem od niego, kupiłem w niedziele były w czwartek. Kupowałem już poprzednio od niego jakieś duperele tez było ok. Nie wiem czy to są org czy zamienniki ,ale patrząc na żywotność tych org nikonowskich chyba nic gorszego nam się nie może trafić

  2. #222
    Oszczędny w słowach Awatar Jarek.K
    Dołączył
    07 2012
    Miasto
    Piotrków Tryb
    Posty
    40

    Domyślnie

    Mam zamiar zakupić komplet od tego sprzedawcy plus jakieś duperele.jakbwygląda koszt wysyłki?A może jest ktoś chętny na grupowy zakup?

  3. #223

    Domyślnie

    wezmę komplet plus zaślepki na gniazda synchro jak by co

  4. #224

    Domyślnie

    Wziąłbym komplet gum do D700
    D750|Z16|N20|T24-70/2.8|N85|2xQ30|Q60|

  5. #225

    Domyślnie

    ja jestem chętny na grupowy zakup bo mi się też parę gum odkleja
    Fotografia to błaganie ulotnej chwili aby pozostała

  6. #226

    Domyślnie

    Grupowy zakup zwiększa ryzyko cła i vatu.

    posiadam plecaczek a w nim kliszaczek, tudzież teczkę a w niej cyfróweczkę | moje 500px

  7. #227

    Domyślnie

    własnie ogranąłem paypala koło dnia jutrzejszego pewnie zaksięgują mi przelew i zamówie jeden komplet gum na próbę

  8. #228
    Oszczędny w słowach Awatar Jarek.K
    Dołączył
    07 2012
    Miasto
    Piotrków Tryb
    Posty
    40

    Domyślnie

    Zakupiłem późnym wieczorem w niedzielę.po śledzeniu przesyłki niby cos idzie... Tylko ciekawe kiedy dojdzie?

  9. #229

    Domyślnie

    Gumy dzisiaj przyszły, czyli mniejwięcej tydzień się zeszło - nie są podklejone taśmą. Taśma (3M) jest oddzielnie ale jest docięta z tego co widzę. Dla porównania zamówiłem też gumę pod kciuk i zaślepki z serwisu nikona (też przyszły dzisiaj tyle ze z Warszawy), organoleptyczne porównanie pokazuje że to prawie to samo. Struktura oryginalnej gumy ma wzorek wytłoczony odrobinę bardziej. Dzisiaj wieczorem będzie wymiana. Gumka kciukowa w oryginale i zamienniku jest podklejona taśmą. Dodam jeszcze że obyło się bez cła vatu i tym podobnych historii.

  10. #230
    Oszczędny w słowach Awatar Jarek.K
    Dołączył
    07 2012
    Miasto
    Piotrków Tryb
    Posty
    40

    Domyślnie

    Mi przyszły wczoraj czyli równo tydzień.nie wim tylko czy taśma podkleic gumę czy przykleić dobpuszki a poźniej gumę.i mam pytanie jak wymienić zaślepke tą podobną do wisienki?trzyma sie oba na mocowaniu paska.

Strona 23 z 25 PierwszyPierwszy ... 132122232425 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •