Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Foty do laba.

  1. #11

    Domyślnie

    Cosby: Jakie masz tam laby,kodaka,fuji,agfy (chodzi o sklep)

    [ Dodano: Pią 11 Mar, 2005 ]
    irekka : raczej to bujda,ja kadruje 10,2x15,2 i nic mi nie obcinają.Daję do profilaba,a tak pozatym to większość robię na kliszach BW i sam robię odbitki
    EQ : Nikon F3 | Nikkor 50/1,5 AiS | F801 | Sony ILCE 7mkIII | Sony 55/1,8 | Sony 35/1,8 | Viltrox 24/1,8 | Canon 135/2,0 L |
    Insta : @pan_portrecik

  2. #12

    Domyślnie

    Ja jakieś 10 lat temu sprzedałem całą ciemnię. A obcinanie jest faktem - ponoć inaczej się nie da.
    Pozdrawiam

  3. #13
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    No włąśnie tego staram się dowiedzieć (post wyżej) ale coś mi sięwydaje że to bryndza a nie lab...

  4. #14

    Domyślnie

    Podobno w ankara.pl nic nie obcinaja .. zreszta tak pisza na stronie. Musze tam przeslac kilka fotek testowych.

  5. #15

    Domyślnie

    ja kiedys robilem odbitki w www.e-foto.pl
    mozesz sobie wybrac, czy sam dopasujesz w rozmiar, w dpi, czy maja Ci sami dopasowac


  6. #16

    Domyślnie

    polecam http://www.fotolaboratorium.pl/
    nic nie kombinują z naświetlaniem, chyba że na życzenie

    [ Dodano: Wto Mar 15, 05 09:57 ]
    W e-foto robią dobrze, ale na kodaku, a kodak ma w sobie coś z komunisty, skłania się ku czerwieniom.
    Ja daję do wilabu, robią na agfie i jak do tej pory 100% powtarzalnie i co dziwniejsze BW to rzeczywiście jest u nich BW
    Pozdrawiam, Henryk

    | D70 | AF-S DX 18-70 | AF 70-300G | SB-600 |

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •