Cosby: Jakie masz tam laby,kodaka,fuji,agfy(chodzi o sklep)
[ Dodano: Pią 11 Mar, 2005 ]
irekka : raczej to bujda,ja kadruje 10,2x15,2 i nic mi nie obcinają.Daję do profilaba,a tak pozatym to większość robię na kliszach BW i sam robię odbitki![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami