Mam pytanko do znających temat. Czy foty dawane do laba po kadrowaniu nie powinny być obrócone do formatu 10 wys na 15 szer? Niektóre zostawiam w 15 wys na 10 szer czyli tak jak się niektóre normalnie ogląda. Czy w labie nię będą ich tak czy iaczej obracać i czy nie wpłynie to na jakosć?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami