Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: kosciół

  1. #1

    Domyślnie kosciół

    D3100 / 18-55 VR / 50

  2. #2

    Domyślnie

    Szum, nieostrość. Być może takie było założenie ale mi to nie leży.
    "nie pióro czyni obraz lecz malarz"
    Pozdro Kuba

  3. #3

    Domyślnie

    i jeszcze leci na prawo

  4. #4

    Domyślnie

    szum miał byc. ogólnie zdjęcie robione w nocy. ale dzieki za wskazówki
    D3100 / 18-55 VR / 50

  5. #5

    Domyślnie

    ogólnie zdjęcie robione w nocy, ale nie robi się raczej z ręki.

  6. #6

    Domyślnie

    Jeszcze niestaranne kadrowanie - z lewej ucięte światło, z prawej coś wlazło w kadr. Obciąłbym trochę dołu.
    D300, D70, N18-70, N70-300G, N80-400VR, S50/2.8 MACRO, S10-20/4-5.6, SB600
    http://www.fotoprzyroda.pl/
    Michał Vogelgesang

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •