Czy kupując jedną z obecnie dostępnych w sprzedaży foto-drukarek można rzeczywiście liczyć na wysoką jakość wydruków, a przede wszystkim na ich trwałość. Słyszy się dużo coraz to nowych deklaracji producentów o odporności wydruków na różne czynniki zewnętrzne liczone w dziesiątkach lat, ale czy tak jest naprawdę ?
Czy ktoś z użytkowników forum używa takiej foto-drukarki ze "średniej czy wyższej półki"
i mogłby podzielić się doświadczeniem w w/w kwestii ?
Chciałbym nabyć taką drukarkę ( myślałem m.in. o Epsonie R300 ) i bardzo liczę na opinie
o tego rodzaju sprzęcie, ale przede wszystkim o efektach jego pracy - czyli fotkach przeniesionych na papier w domowym zaciszu.
Serdecznie pozdrawiam
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami