Otóż... Ostatnio zrobiłem fotki z dużym udziałem śnieżnych plam. Kiedy stosowałem pomiar matrycowy okazało się, że znaczna część z nich jest niedoświetlona. Występowało to zarówno wtedy, gdy główny motyw był ciemny, jak i jasny (np. jasne budynki). Czy może mieć na to wpływ pogoda (było bardzo pochmurno i ponuro), czy też mając tak dużo bieli w kadrze ten system pomiaru zwyczajnie się gubi? Przecież podobno jest taki zawodowy![]()
Szukaj





Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami