Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Wątek: Magda

  1. #1

    Domyślnie Magda

    Kilka dni temu robiłem sesję ze znajomą. Dziewczyna zaczyna dopiero przygodę z modelingiem, ale przed aparatem czyła się jak ryba w wodzie No i ta uroda - obiektyw ją po prostu kocha

    Miejsce to Centrum wykładowe Poznańskiej Polibudy, już wcześniej zaprezentował nam ją kolega Renard podczas sesji z Darią. Druga część sesji na moście prowadzącym na Ostrów Tumski.

    Modelka: Magda (http://maxmodels.pl/k_magda.html)

    01.

    02.

    03.

    04.

    05.

    06.

    07.

    08.

    09.

    I bonusik. Musiało być jakieś pod słońce :P
    Nikon, Apple, Wacom
    LukaszBerlinski.pl | Mój blog

  2. #2

    Domyślnie

    Dla mnie 7 i 4 perfekcyjne
    NIKON D700 /\ T28-75/2.8 /\ N50/1.8 /\ N85/1.8 /\ N100/2.8 /\ S70-200/2.8 /\ SB900 /\ ITD
    www.fotorobert.com.pl

  3. #3

    Domyślnie

    no no no... bardzo podoba mi sie ten styl obrobki z jednej strony delikatnie, a z drugiej wyraziscie no ale aby bylo bardziej konstruktywnie - gdzie mozesz uzywaj wylacznie 85mm zamiast 35mm... uwaga ta tyczy sie calej postaci... nie wiem dlaczego, ale strasznie modelka ci sie deforumuje - jestem az w szoku, ze na cropie i 35mm jest to tak widoczne... porownaj sobie perspektywe i proporcje modelki pomiedzy zdjeciami 2, 3 oraz 8... mysle, ze zrozumiesz dokadnie o co mi chodzi dodatkowo mozesz robic zdjecia z nizszego punktu np. os obiektywu na wysokosci pasa modelki... bedzie cie kochac, gdyz wydluzysz jej nogi
    regulamin

  4. #4

    Domyślnie

    bardzo fajny secik ... moim zdaniem najlepsze 4

  5. #5

    Domyślnie

    9 i bonus, maja klimat. A reszta, taka katalogowa
    I faktem jest, ze bardziej podobaja mi sie portrety z bliska...

  6. #6
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 176

    Domyślnie

    Świetne zdjęcia. 1, 4 i 7 naj
    Piękna dziewczyna

  7. #7

    Domyślnie

    Najlepsza jest szóstka. Gdzie modelka próbuje zrozumieć fotografa, czemu on jej każe się garbić i robić jakieś dziwne miny, kiedy ona woli wyglądać pięknie. To zdjęcie do kitu. Co do reszty zgadzam się z przedmówcami, wszystkimi. Podkreślę tylko rolę światła w udanych kadrach i nieudaną stylizację w nieudanych.
    Jako, że większość pisze co jest dobrze, to nie będę powtarzał, ale napisze co jest źle jeszcze. Ósemka byłaby fajna, ale ta kreacja uwydatniająca brzuch modelki i zniekształcająca zarys bioder, kompletnie psuje to zdjęcie niestety. Kadr za to rozmyślny i chyba nie taki zły. 5-tka wygląda, jakby panna zaraz miała zejść z tego padołu po przedawkowaniu, a na trójce mamy dizewczynę z liceum pstrykniętą przez kolegę małpką z głębią na hektar, w dodatku z włosami na białym jasnym tle, co je radośnie przerzedziło.
    Dobre - pozostałe. Podoba mi się też obrys twarzy na bonusie - ze szpiczastej bródki, zrobiła się bardziej klasyczna twarz. Fajna seksowna siódemka - na ulicy ciężko byłoby się nie obejrzeć. Ale tło trochę skopane i niewykorzstane, głębię bym zmniejszył, pokombinował z pozycją, może całkiem na "siedzisko" posadził, położył itp. Te drzwi w tle niepotrzebne, tu chciałoby się tylko mieć proste linie, faktury i modelkę w dobrej pozie. Nawet kosztem zdjecia od góry.
    Z tła dwójki nie wydobyłeś klimatu. Kolor, ciekawe światło? Brak! Znów straszna głębia chyba niekoniecznie potrzebna aż taka - kształty byłoby widać i z mniejszą.
    9 - fajna jest!
    Bonus też.
    1 i 4 także porządne.

  8. #8

  9. #9

    Domyślnie

    Dziękuję wszystkim za wypowiedzi, komentarze i uwagi

    @FunBoy: z tymi przerysowaniami to zagadkowa dla mnie sprawa. Sam zauwazyłem że mocno nieraz "wybrzusza" mi postacie. Niestety z niektorych miejscach nie bardzo mialem pole manewru i zostawała 35tka A tak to przeważnie na puszce mam cały czas 85tke i kadruje "z kolana"

    @mOSAd: w tej 8ce nawet nei zauwazyłem, dopiero mi to uświadomiła siostra a Ty potwierdziłeś, stałem przed wyborem 2ch zdjęć w tym samym kadrze i patrzylem juz na wszystko, a jednak to przeoczylem, na tym drugim widac zarys pleców i od razu widać ze modelka szczuplutka.
    Nikon, Apple, Wacom
    LukaszBerlinski.pl | Mój blog

  10. #10

    Domyślnie

    Super miejscówka

    2 4 7 9 chyba naj,

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •