Miałem ten sam problem... Jak masz CS2 lub wcześniejszy, to nie obędzie się bez upa albo nowszej wersji PS...
Szukaj
Miałem ten sam problem... Jak masz CS2 lub wcześniejszy, to nie obędzie się bez upa albo nowszej wersji PS...
Skontaktuj się z nami