witam.\
mam pytanie, moze dla nie ktorych banalne....
czy ktos sie spotkal ze robiac zdjecia w formacie raw... nie moge otworzyc tych zdjec np w ps... problem wystepuje z d300 z d80 bez problemow...
co robie nie tak???