To straszne!
http://www.optyczne.pl/2218-nowo%C5%...kona_D300.html
http://www.nikon-image.com/jpn/produ...ital/index.htm
Jeśli to prawda, to moim zdaniem wielka szkoda, że tak udany model już nie będzie dostępny. Czyżby nagle przestał robić zdjęcia? Czy Nikon ma zamiar jechać już tylko na D300s, czy może w tym roku szykują jeszcze ze dwie podwyżki cen?
Ech...dziwne to i trochę niepojęte, a mnie D300-tki po prostu szkoda.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami