Close

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 51
  1. #1

    Domyślnie D300 - koniec produkcji?

    To straszne!

    http://www.optyczne.pl/2218-nowo%C5%...kona_D300.html

    http://www.nikon-image.com/jpn/produ...ital/index.htm

    Jeśli to prawda, to moim zdaniem wielka szkoda, że tak udany model już nie będzie dostępny. Czyżby nagle przestał robić zdjęcia? Czy Nikon ma zamiar jechać już tylko na D300s, czy może w tym roku szykują jeszcze ze dwie podwyżki cen?

    Ech...dziwne to i trochę niepojęte, a mnie D300-tki po prostu szkoda.

  2. #2

    Domyślnie

    to jest nautralne, d300s jest bezposrednim nastepca 300-setki, wiec czemu mieliby klepac stary model, skoro sprzedaja nowy

    to samo przeciez spotkalo d40/60/80 w momencie wprowadzenia bezposrednich nastepcow

  3. #3

    Domyślnie

    przecież to nie pierwszy taki ruch Nikona, nie wiem co Cię tak niepokoi i dziwi
    szkoda D300, jak każdego dobrego modelu D70 mi też było szkoda

  4. #4

    Domyślnie

    A właśnie brakuje mi pare stówek do kupna D300 :/
    I co teraz?????

  5. #5
    Photoartbox
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ekolog Zobacz posta
    A właśnie brakuje mi pare stówek do kupna D300 :/
    I co teraz?????
    Dozbierasz pare stowek do D300s

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ekolog Zobacz posta
    A właśnie brakuje mi pare stówek do kupna D300 :/
    I co teraz?????
    Zbierasz szybko te pare stowek i kupujesz gdzies jak zostaly w sklepach nowe, albo kupujesz uzywke .

  7. #7

    Domyślnie

    hmm.. koniec produkcji ( szkoda.. ale mam nadzieje że nie przestanie robić zdjęć
    D300 | MB-D10 | N35 1.8G | SB-900

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ekolog Zobacz posta
    A właśnie brakuje mi pare stówek do kupna D300 :/
    I co teraz?????
    bez paniki tak szybko ze sklepow nie zniknie w miedzyczasie d300s tez z ceny poleci... dla porownujacych
    dzisiejsze ceny d300 z d300s - wezcie poprawke, ze ten pierwszy jest dwa lata ta rynku (i jak byl nowy kosztowal
    wiecej niz dzis d300s)

    takze cenowo mamy generalnie potworke z rozrywki z 2007 roku... czyli z czasow premiery d300

  9. #9

    Domyślnie

    mam nadzieję że zanim nazbieram na d300s to nie wyjdzie d400

  10. #10
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 182

    Domyślnie

    Też się przymierzam do D300, mam nadzieję że cena nie będzie tak rosła jak ostatnio w przypadku Fuji S5
    D800; D300; 3xSB800; N70-200/2,8VR; T24-70/2,8VC; N50/1,4 itd

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •