Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Z Gęsiej Szyi

  1. #1

    Domyślnie Z Gęsiej Szyi

    Po powrocie z krotkiego weekendu w Tatrach, postanowilem podzielic sie z Wami jednym ze zdjec.
    Widok z Gesiej Szyi, pogoda bardzo dobra, ale widocznosc nie byla rewelacyjna. Niebo zagralo calkiem przyzwoicie.


    Mam nadzieje, ze sie podoba, a jesli nie, to ze chociaz przywola mile wspomnienia z urlopow, wakacji i chwil wypoczunku w pieknych gorach.

    Pozdrawiam,
    Nikon D60 / Aperture 2

  2. #2

    Domyślnie

    podoba sie... i przywołuje wspomnienia... panormkę z Rusinowej Rolany też bym chętnie zobaczyl
    D80: N 50 f/1.8; S 70-200 f/2.8; T 17-50 f/2.8; T 11-16 f/2.8; S 85 f/1.4; SB600; SB 900; ( i trochę studia)

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez willy_fil_ Zobacz posta
    podoba sie... i przywołuje wspomnienia... panormkę z Rusinowej Rolany też bym chętnie zobaczyl
    Jeśli tęsknisz za panoramą z Gęsiej - proszę bardzo http://www.forum.nikon.org.pl/showth...t=74838&page=2 jesień ub. rok (trzecia fotka w wątku ) ...
    NIKON

  4. #4

    Domyślnie

    Drogi Autorze... a Dzień dobry... to mój pierwszy post na forum i kilka słów o sobie... Zdjęcie niczego sobie. Świetnie dobrany kontrast!
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  5. #5

    Domyślnie

    Tak, witam na forum Są miejsca zbyt jasne, są miejsca zbyt ciemne, ale lubię bw, więc dla mnie fajnie

  6. #6

    Domyślnie

    Radek_1 dzięki takie widoczki to jakby polizać dobrego lizaka
    D80: N 50 f/1.8; S 70-200 f/2.8; T 17-50 f/2.8; T 11-16 f/2.8; S 85 f/1.4; SB600; SB 900; ( i trochę studia)

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sebastian Kraus Zobacz posta
    Drogi Autorze... a Dzień dobry... to mój pierwszy post na forum i kilka słów o sobie... Zdjęcie niczego sobie. Świetnie dobrany kontrast!
    Rzeczywiscie, wypadaloby cos wiecej o mnie Ta niedbalosc wynikla z faktu, ze forum uwaznie sledze juz dosc dlugi czas (rok bodajze) i czuje sie tutaj jak w domu. Mea culpa.
    Nikon D60 / Aperture 2

  8. #8

    Domyślnie

    Kolejne zdjecie z tej wycieczki. Kawalek dalej

    Nikon D60 / Aperture 2

  9. #9

    Domyślnie

    Chyba ładnie, ale co poradzę dla mnie tylko kolor, byle jaki ale kolor.

  10. #10

    Domyślnie

    Tutaj cos dla kolegi z posta wyzej oraz willy_fil_ - rowniez z tej samej wycieczki, wiec w tym temacie pozwole sobie wrzucic. Widok z rusinowej.
    Wrzucam obie wersje - BW i kolor.

    Niestety, przez kompresje, zdjecia stracily troche na ostrosci pierwszego planu - na RAWie mam sporo przyjemniejszy pierwszoplanowy kamien



    BW:


    Nikon D60 / Aperture 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •