Close

Strona 21 z 22 PierwszyPierwszy ... 1119202122 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 212
  1. #201

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fIlek Zobacz posta
    Na jakim amerykańskim? Przeca w Polsce też się czeka 3 miesiące. A aparat jest tak beznadziejny, że nawet ja chciałbym taki mieć
    obecnie w Leica Store są dostępne od ręki
    Mamiya + Sony

  2. #202

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kh29228 Zobacz posta
    obecnie w Leica Store są dostępne od ręki
    Dokładnie, nie dalej jak w piątek rozmawiałem z gościem z Leica Store, są dostępne i w każdym kolorze.
    N itepe.

  3. #203

    Domyślnie

    Jakimś cudem wyskoczył mi ten wątek na dole strony. Zerknąłem na niego ze wzruszeniem
    Tak czy siak - moja M9 wciąż działa. W 2017 roku aparat pojechał do Niemiec na odrdzawianie a w zeszłym musiałem dokupić nowe baterie, bo te sprzed dekady już siadły. Wciąż mam i nie planuję sprzedać. Następne modele okazały się szybsze i mniejsze, ale moim zdaniem, jeśli chodzi o jakość obrazka - M9 jest nadal nie do pobicia.

  4. #204

    Domyślnie

    Testowaleś M11 ?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  5. #205

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez czupacabra Zobacz posta
    Testowaleś M11 ?
    Nie. Jakoś mnie nie ciągnie. Nie widzę znaczących różnic w stosunku do M10 a nie podoba mi się odsłonięta przez większość czasu matryca i bateria z grzybkiem.

  6. #206

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Keek Zobacz posta
    W 2017 roku aparat pojechał do Niemiec na odrdzawianie
    To miałeś trochę szczęścia. Pewnie masz nowy i poprawiony filtr.
    W moim M9P, które miało wymieniany filtr na matrycy w 2014, pojawiła się znów korozja. Podobno te wcześniejsze wymiany to były tylko wymiany no nową szybkę z zapasów magazynowych, która tak naprawdę nie była w niczym poprawiona.

    Leica tego już nie wymienia. Czy w Europie jest jakiś niezależny serwis, który to naprawia? Bo US takie naprawy robią.
    N i L

  7. #207

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sławek Zobacz posta
    To miałeś trochę szczęścia. Pewnie masz nowy i poprawiony filtr.
    W moim M9P, które miało wymieniany filtr na matrycy w 2014, pojawiła się znów korozja. Podobno te wcześniejsze wymiany to były tylko wymiany no nową szybkę z zapasów magazynowych, która tak naprawdę nie była w niczym poprawiona.

    Leica tego już nie wymienia. Czy w Europie jest jakiś niezależny serwis, który to naprawia? Bo US takie naprawy robią.
    Tak. Te pierwsze wymiany - tak jak napisałeś - polegały na podmianie na to samo szkło. Dopiero później ogranęli sprawę. Mi się nie spieszyło, w końcu zaczęli straszyć, że kończą darmówkę więc się zdecydowałem.
    Podobno niezależni wymieniają, ale są jakieś kłopoty ze skalibrowaniem połówek matrycy. Nie wgłębiałem się za bardzo w temat, bo już mnie to nie dotyczyło.

  8. #208

    Domyślnie

    Ślady korozji były niewidoczne dla f1,4 - 2, od 2,8 już tak.
    Klamka zapadła, M9P pojechała do Wetzlar i już nie wróci .
    Przyjedzie M10-R. Bo już M10 lub M10-P nie są objęte programem wymiany z upustem.
    N i L

  9. #209

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sławek Zobacz posta
    Przyjedzie M10-R. Bo już M10 lub M10-P nie są objęte programem wymiany z upustem.
    A duży ten upust obecnie dają w takim przypadku?

  10. #210

    Domyślnie

    Szału nie ma:

    30%

    M10-R
    M10 Monochrom
    SL2 incl. M-Adapter L
    SL2 S incl. M-Adapter L
    Leica Q2
    Leica Q2 Monochrom

    40%

    CL incl. M Adapter L
    N i L

Strona 21 z 22 PierwszyPierwszy ... 1119202122 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •