Dobre !

Marudząc powiem, że wolałbym nieco mniej nasycone barwy. Natomiast bardzo podoba mi się sposób w jaki zaplanowałeś kadr. Wszystko tak jakby wg. mojego gustu. Ładny, spokojny pierwszy plan i akcja w tle. Usuń syfka w LD. Gratuluję udanej fotografii.

pozdr!, P.