odnoszę wrażenie, że sony odrobiło lekcje z wysokiego iso w a550
JPGi które zobaczyłem na: http://optyczne.pl/2172-nowość-Sony_..._zdjęcia.html
mnie rozbroiły...
W każdym wydaje mi się. że d300, d90, 40D, 50D wysiadają...
Szukaj
odnoszę wrażenie, że sony odrobiło lekcje z wysokiego iso w a550
JPGi które zobaczyłem na: http://optyczne.pl/2172-nowość-Sony_..._zdjęcia.html
mnie rozbroiły...
W każdym wydaje mi się. że d300, d90, 40D, 50D wysiadają...
Ostatnio edytowane przez Pawel Pawlak ; 30-08-2009 o 21:04
N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9
pozdrawiam
Paweł
a550 wyrabia 7fps czyli jak najbardziej nadałaby się do d300s (d400); po samplach odnoszę wrażenie że jest spokojnie 1EV (albo i więcej) leszpa pod względem szumów i na wysokich czułościach DR spada znacznie słabiej.
Zaczyna mi chodzić po głowie że odkąd sony wzięło się za DSLRy na powanie, to nikon może mieć jednak prolblem z dostawcą matryc. Może ją dostanie, ale jak w A580 (albo cholera wie jakiej ) będzie jej następczyni ?
N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9
pozdrawiam
Paweł
To że po dwóch latach D300 nie doczekał się nowej matrycy może świadczyć o tym, że Nikon nie ma skąd jej wziąć. Może Sony odmówiło dalszej współpracy. Stare matryce będą dalej produkować dla Nikona bo pewnie zmuszają ich do tego umowy, ale nowymi konstrukcjami dzielić się już nie będą. Byłoby nieciekawie.
Może Olek odstąpi parę wafelków 4/3![]()
Ostatnio edytowane przez Piotr_ ; 30-08-2009 o 21:39
Sony zrobi im odprawę posłów greckich, wrócą do domu z pustymi rękami, nowych matryc nie dostali![]()
No prosze! Sony idzie w bardzo dobra strone...
Ale dobór sampli nieszczęśliwy![]()
Troche nieszczesliwy, ale przeciez nikt sie nie spodziewal... a jakby dali same butelki to by ich zjechali. Co nie zmienia faktu, ze robia ostatnio spore postepy.
do pełni szczęścia brakuje Sony tylko dobrych designerów (bo ich aparaty są po prostu brzydkie i toporne) oraz czasu ....
z pierwszym dalej mają kłopot ale z drugim w ciągu 2-3 lat dadzą sobie radę i wtedy będą mieli bardzo szeroką grupę użytkowników, która będzie wierna ich aparatom i Ci ludzie będą w ciemno kupowali nowe produkty tej firmy oraz pojawi się wtedy spory rynek sprzętu używanego (co obecnie jest sporym straszakiem przed przejściem na tą markę)
A to tak w ramach ciekawostki- http://www.artaphot.ch/dslrs/201-jpg...0-and-dynax-7d
Skontaktuj się z nami