Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41

Wątek: a550

  1. #1

    Domyślnie a550

    odnoszę wrażenie, że sony odrobiło lekcje z wysokiego iso w a550

    JPGi które zobaczyłem na: http://optyczne.pl/2172-nowość-Sony_..._zdjęcia.html
    mnie rozbroiły...
    W każdym wydaje mi się. że d300, d90, 40D, 50D wysiadają...
    Ostatnio edytowane przez Pawel Pawlak ; 30-08-2009 o 21:04
    N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
    D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9

    pozdrawiam
    Paweł

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel Pawlak Zobacz posta
    odnoszę wrażenie, że sony odrobiło lekcje z wysokiego iso w a550

    JPGi które zobaczyłem na: http://optyczne.pl/2172-nowość-Sony_..._zdjęcia.html
    mnie rozbroiły...
    W każdym wydaje mi się. że d300, d90, 40D, 50D wysiadają...
    Sony cały czas odrabia lekcję. Jak dobrze pójdzie to za dwa lata dostaniemy tę matrycę do D400 za 7000 zł

  3. #3

    Domyślnie

    a550 wyrabia 7fps czyli jak najbardziej nadałaby się do d300s (d400); po samplach odnoszę wrażenie że jest spokojnie 1EV (albo i więcej) leszpa pod względem szumów i na wysokich czułościach DR spada znacznie słabiej.
    Zaczyna mi chodzić po głowie że odkąd sony wzięło się za DSLRy na powanie, to nikon może mieć jednak prolblem z dostawcą matryc. Może ją dostanie, ale jak w A580 (albo cholera wie jakiej ) będzie jej następczyni ?
    N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
    D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9

    pozdrawiam
    Paweł

  4. #4

    Domyślnie

    To że po dwóch latach D300 nie doczekał się nowej matrycy może świadczyć o tym, że Nikon nie ma skąd jej wziąć. Może Sony odmówiło dalszej współpracy. Stare matryce będą dalej produkować dla Nikona bo pewnie zmuszają ich do tego umowy, ale nowymi konstrukcjami dzielić się już nie będą. Byłoby nieciekawie.

    Może Olek odstąpi parę wafelków 4/3
    Ostatnio edytowane przez Piotr_ ; 30-08-2009 o 21:39

  5. #5

    Domyślnie

    Sony zrobi im odprawę posłów greckich, wrócą do domu z pustymi rękami, nowych matryc nie dostali

  6. #6
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    No prosze! Sony idzie w bardzo dobra strone...

  7. #7

    Domyślnie

    Ale dobór sampli nieszczęśliwy

  8. #8
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    Troche nieszczesliwy, ale przeciez nikt sie nie spodziewal... a jakby dali same butelki to by ich zjechali. Co nie zmienia faktu, ze robia ostatnio spore postepy.

  9. #9

    Domyślnie

    do pełni szczęścia brakuje Sony tylko dobrych designerów (bo ich aparaty są po prostu brzydkie i toporne) oraz czasu ....
    z pierwszym dalej mają kłopot ale z drugim w ciągu 2-3 lat dadzą sobie radę i wtedy będą mieli bardzo szeroką grupę użytkowników, która będzie wierna ich aparatom i Ci ludzie będą w ciemno kupowali nowe produkty tej firmy oraz pojawi się wtedy spory rynek sprzętu używanego (co obecnie jest sporym straszakiem przed przejściem na tą markę)
    NinoVeron |==========[> | IG | Flickr | BLOG | MM | FB
    "na co sprzętu qpa gdy fotograf d..."

  10. #10

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •