Dobrze gadają dobrzy ludzie...
Szukaj
jak dla mnie z jasnością wszystko ok , nic bym nie przyciemniał , ewentualnie tylko kontrast minimalnie podbił....ładne jest to zdjęcie![]()
D610 | N 16-35 VR | N 85/1.8D | T 90/2.8 Di | T 70-300 VC || D70s | N 18-70/3.5-4.5
Co do ostrości to bym za bardzo nie przesadzał - oczywiście na potrzeby web-a zawsze można użyć smart sharpen w Photoshopie, co na monitorze da dobry efekt, ale robiąc odbitkę trzeba uważać.
Skontaktuj się z nami