Kapitalna sesja. Kolory, kadry, jakość ... wszystko zmiata z powierzchni ziemi. Poproszę więcej!![]()
Szukaj
Kapitalna sesja. Kolory, kadry, jakość ... wszystko zmiata z powierzchni ziemi. Poproszę więcej!![]()
Dxxx i inne.
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
jedynka zaje.....a uciął bym tylko fragment od góry, pozostałe też fajne
Trzy puszki i kilka szkiełek - ot takie tam
Bardzo mi się podoba, zwłaszcza jedynka, chodź dwójka też świetna. Podobają mi się kolorki.
Istotną wadą kobiet jest to, iż tracimy przez nie zbyt wiele czasu, ale jest to najpiękniej stracony czas.
Zdjęcie nr 1 najlepsze wspaniałe ubranko świetna modelka.
|| D750 + MB-D16 || D300s + MB-D10 || D80 + MB-D80 || F601 || N50mm f1.8 || S85 f1.4 || T12-24 f4 || N17-55 f2.8 || N24-120 f4 || S70-200mm f2.8 || SB910 || SD9 || S PZ42x ||
Jedynka prześwietna, reszta też fajna
Dyplomata to człowiek ,który powie ci spier... w taki sposób ,że będziesz czuł zachwyt przed zbliżającą się podróżą
Bardzo mi sie podoba ta seria zdjęć.
pozdrawiam
Nikon D300
Skontaktuj się z nami