Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Wątek: Daria

  1. #21

    Domyślnie

    Kapitalna sesja. Kolory, kadry, jakość ... wszystko zmiata z powierzchni ziemi. Poproszę więcej!
    Dxxx i inne.
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  2. #22

    Domyślnie

    jedynka zaje.....a uciął bym tylko fragment od góry, pozostałe też fajne
    Trzy puszki i kilka szkiełek - ot takie tam

  3. #23

    Domyślnie

    Bardzo mi się podoba, zwłaszcza jedynka, chodź dwójka też świetna. Podobają mi się kolorki.
    Istotną wadą kobiet jest to, iż tracimy przez nie zbyt wiele czasu, ale jest to najpiękniej stracony czas.

  4. #24

    Domyślnie

    Zdjęcie nr 1 najlepsze wspaniałe ubranko świetna modelka.
    || D750 + MB-D16 || D300s + MB-D10 || D80 + MB-D80 || F601 || N50mm f1.8 || S85 f1.4 || T12-24 f4 || N17-55 f2.8 || N24-120 f4 || S70-200mm f2.8 || SB910 || SD9 || S PZ42x ||

  5. #25

    Domyślnie

    Jedynka prześwietna, reszta też fajna
    Dyplomata to człowiek ,który powie ci spier... w taki sposób ,że będziesz czuł zachwyt przed zbliżającą się podróżą

  6. #26

    Domyślnie

    Zakochałem się w modelce hehe.

  7. #27

    Domyślnie

    Bardzo mi sie podoba ta seria zdjęć.
    pozdrawiam
    Nikon D300

  8. #28

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •