Close

Strona 2 z 51 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 506

Wątek: Canon 7D

  1. #11
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    Zwlaszcza, ze jest to samo napisane - ja wiem, ze Zolci sa malo kreatywni (chociaz to co mozna zobaczyc w ich reklamach w tv moze zaskoczyc nawet najmniej 'zaskoczywalnego' osobnika w historii ), ale skoro to plakat, to raczej nie beda rzezbic dwoch roznych na tej samej kartce

  2. #12

    Domyślnie

    Jedno fajne to to, że nie musimy się zastanawiać jaka będzie odpowiedź Nikona bo już jest w postaci D300s

  3. #13

    Domyślnie

    Jeśli potwierdzą się ploty i parametry tej puchy Canona to jednak D300s deczko może zostać w tyle. Oczywiście wszystko będzie zależeć od ceny. Poza tym jeśli kwanon zadziała tak jak z 5D mkII co z tego że body będzie w katalogach jak nie będzie do dostania w sklepach
    Nikon Z6 III, Nikkor Z 14-24/2.8 S, Nikkor Z 105/2.8 mc S, Viltrox 35/1.2 LAB, Leofoto Ranger LS-254C + LH-30

  4. #14

    Domyślnie

    Coraz częściej pojawia się sugerowana cena 1699 $ Gdyby to się sprawdziło to zdrowo przywalą w pozycję D300s (startowa cena 1799$). Dodatkowo Nikon jest cały czas będzie podgryzany przez tańszego 50D (ewentualnie 60D jeśli się pokaże). Tak piękne, że aż trudno w to uwierzyć.

  5. #15
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    http://www.canonrumors.com/2009/08/7...acro-pictures/

    Cytat Zamieszczone przez CR
    12. Aero-dynamic body design, metallic shutter sound, 150K shutter life
    Aerodynamiczny korpus -> +5pkt do vmax sprintu
    Ostatnio edytowane przez shaolin ; 29-08-2009 o 21:50

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    http://www.canonrumors.com/2009/08/7...acro-pictures/



    Aerodynamiczny korpus -> +5pkt do vmax sprintu
    Chyba ktoś (automat) coś pokaszanił przy tłumaczeniu krzaczków ale brzmi nieźle

    I całośc informacji:

    1. 18MP APSC CMOS
    2. Dual DIGIC 4
    3. 8 FPS (~14 FINE JPEG/ 15 RAW)
    4. New eight-directional double cross central AF point, total 19 cross AF points - jak jeszcze będą ładnie rozrzucone to miodzio
    5. ISO 100-6400 (Exp 12800)
    6. ~100% 1.0X magni VF with intelligent display, horizon assist - x1.0 łał
    7. New iFCL metering (exposure and colour)
    8. 3′ 920K Version II LCD, 160 deg viewing
    9. Full HD video (w external mic input n HDMI output)
    10. Live view w Face-priority AF
    11. New switch for Live View/Video mode
    12. Aero-dynamic body design, metallic shutter sound, 150K shutter life
    13. New 24mm built-in flash, supports EOS intelligent speedlite system sterowanie lampami z body?
    14. A.L.O
    15. P.I.C
    16. Picture style
    17. EOS Integrated Dust Removal system

    Ostatnio edytowane przez Piotr_ ; 29-08-2009 o 22:11

  7. #17
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    Kocham translate.google.com przepisalem krzaki do drugiego przecinka i dla jajek wkleilem do googlowego translatora - zawsze musza mnie zagiac


    A tak naprawde chodzi o eleganckie body (i naprawde o metaliczny dzwiek migawki )
    Ostatnio edytowane przez shaolin ; 29-08-2009 o 22:29

  8. #18

    Domyślnie

    Coś jak z piciem w Szczawnicy i szczaniem w piwnicy

  9. #19
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie



    Mam tylko nadzieje, ze ten metaliczny dzwiek to nie jest tylko wgrany metallic_shutter_sound.flac, a spust to nie jest play

  10. #20

    Domyślnie

    A jak to może działać "horizon assist". Bo w wizjerze jakoś nie potrafię sobie wyobrazić poziomnicy
    Niestety już nie fotografuję, gdyż każdy jest lepszy ode mnie, ale miło mi pozostać w sympatycznym gronie

Strona 2 z 51 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •