Witam,

ponizej kilka zdjęć z mojego wakacyjnego wyjazdu na Norkapp. Zdjecia krajobrazowe nie są moją najmocniejszą stroną, dopiero nadrabiam "starcony czas" więć czekam na Waszą solidną i konstruktywną ocenę

1. Gdzieś na płaskowyżu Finnmark


2. Wjazd na Nordapp


3. Widok na firod Stiernsundet w drodze do Tromso


4. Fiord Lyngen niedaleko Tromso


Pzdr