Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
  1. #21

    Domyślnie

    @mOSAd - dziękuję za odwiedziny i wypowiedz Zabiorę te uwagi razem ze sobą na następną sesje
    Nikon, Apple, Wacom
    LukaszBerlinski.pl | Mój blog

  2. #22

    Domyślnie

    O! Renard właśnie wrzucił tu: http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=111879 coś co ładnie obrazuje to, o co mi chodziło w części mojego pokrętnego tłumaczenia. Ale tylko numer 1. Fuks zapewne. Przynajmniej jak dla mnie ma to sens - linie kostiumu i linie szyb fajnie zagrały razem. Kolorki, światło, mina modelki, nastrój - mniej więcej tak rozumiem udane zdjęcie modowe w tym stylu - synergia stroju, otoczenia, przekazu z istotą zdjęcia i... a co się będę produkował, sam już wiesz.

    EDIT: No tak, doczytałem, że już znasz oczywiście

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mOSAd Zobacz posta
    No tak, doczytałem, że już znasz oczywiście
    Hehe Ano już widziałem bo na dniach też będę Darie zapisywał na karcie to obadałem to i oto A i sceneria mi sie podobała więc wczoraj obcykałem tam inna modelke. Ale efekty niedługo bo sie troche tych fot do obrobienia nazbierało, a czasu brak :/
    Nikon, Apple, Wacom
    LukaszBerlinski.pl | Mój blog

  4. #24
    Gaduła Awatar NBA
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Jarocin, Wielkopolska
    Posty
    3 760

    Domyślnie

    4 i 6 bardzo mi się podobają... Dobre światło. Czym dopalane, bo na kilku widać cień za modelka? P.S. Musze uderzyc na te Maltę, bo fajnie tam...

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lookash Zobacz posta
    Spoko, nie padnie, napisałeś to co myślisz o zdjęciach i porządnie to uargumentowałeś. Riposty lecą tylko gdy ktoś pisze coś o czym nie ma pojęcia
    przepraszam że uraziłem ZAWODOWCA i na koniec swoich uwag nie napisałem czegoś w stylu: "ale i tak robisz świetne foty mistrzu" bo wtedy riposty by nie było
    jesteś za mocno zadufany w sobie i nie przyjmujesz do wiadomości krytyki
    twoje zdjęcia nie są dobre i poddałem je subiektywnej krytyce, którą ty bardzo nieładnie skomentowałeś
    pierwsze wrażenie musi być pozytywne tak by nawet laik zatrzymał się na dłużej nad tymi kadrami
    powyginana w chińskie S dziewczyna z garbem, może skłonić mnie tylko do pokiwania ze smutkiem głową nad niewykorzystanym potencjałem chwili

    ta poza to już jest mistrzostwo świata
    który to zawodowiec (przypominasz o niech często) stosuje taki układ ciała

    zdjęcie za mocno wyostrzone - obrys postaci jest nienaturalny
    kontrast jest za duży - materiał na spodniach zgubił fakturę, teraz to jest jednolita granatowa plama
    w tle pojawia się za dużo zbędnych elementów, a wystarczyła większa GO
    uciąłeś cień, a wystarczyło odsunąć modelkę od barierki i wykorzystać ten skądinąd ciekawy element kadru
    no i o centralnym kadrowaniu nie wspomnę, ale ty zapewne jako ZAWODOWIEC, nie trzymasz się zasad bo je świadomie łamiesz



    pozdrawiam i nie wracam już do tego tematu
    nie żyw urazy, ale piszę co myślę

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez NBA Zobacz posta
    4 i 6 bardzo mi się podobają... Dobre światło. Czym dopalane, bo na kilku widać cień za modelka? P.S. Musze uderzyc na te Maltę, bo fajnie tam...
    Sabina przez deszczochron Malte jak najbardziej polecam, fajna miejscówka.

    @cheyenne który już to nie zaglądnie :
    Riposty lecą tylko gdy ktoś pisze coś o czym nie ma pojęcia
    Stwierdzenie "nie ma pojęcia" odbieraj jako "nie ma pojęcia co autor zdjęcia myślał a co nie", a nie jako "nie ma pojęcia o fotografii".

    I dlatego uderzyłem w To Twoje:
    oszpeciłeś dziewczynę i dorabiasz ideologię do złych póz
    Wyraziłeś swoje zdanie i wezmę je jak również inne z tego wątku do serca, natowiast wytłuściłem to za co poszła riposta. Widać nie czytałeś całego wątku bo odebrałeś to inaczej niż powinieneś.

    Mówiąc wprost, "osobiste wycieczki" i uwagi o "dorabianie ideologi" są nie na miejscu, bo niedługo dojdzie do momentu, że każdy wstawiając zdjęcie będzie musiał dokładnie wypunktować na czym się wzorował, co miał na myśli, że takie było zamierzenie itp. Bo inaczej spotka się z głupimi uwagami. Jeśli wstawiam zdjęcia takie jakie wstawiam to znaczy, że chciałem żeby tak wyglądały, a jeśli piszę, że wzorowałem się na takich wygiętych pozach to znaczy że się na nich wzorowałem, nieprawdaż?
    Nikon, Apple, Wacom
    LukaszBerlinski.pl | Mój blog

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •