Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Wieczorne mokre impresje w fontannie

    Pełen spontan, wieczór, park, trochę wody w fontannie i ani patrzę a młoda już szaleje w fontannie.
    Ostrość czasem nie tam gdzie powinna i cosik tam obcięte - dobrze że bateria jeszcze dała radę. Zbyt blisko nie mogłam podejść, bo by mi sie sprzecior zamoczył, a niestety/stety tylko 50 zapięte.
    Zapraszam do obejrzenia i komentowania.

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

  2. #2

  3. #3
    Gaduła Awatar NBA
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Jarocin, Wielkopolska
    Posty
    3 760

    Domyślnie

    bardzo mi się podoba...

  4. #4

    Domyślnie

    Bardzo fajne zdjęcia jak zawsze na spontanie mam pytanko na jakich czasach i przysłonie robione były dwa pierwsze?
    || D750 + MB-D16 || D300s + MB-D10 || D80 + MB-D80 || F601 || N50mm f1.8 || S85 f1.4 || T12-24 f4 || N17-55 f2.8 || N24-120 f4 || S70-200mm f2.8 || SB910 || SD9 || S PZ42x ||

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez damciop03 Zobacz posta
    Bardzo fajne zdjęcia jak zawsze na spontanie mam pytanko na jakich czasach i przysłonie robione były dwa pierwsze?
    Exposure time: 0,000125
    F number: 1,8
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez damciop03 Zobacz posta
    Bardzo fajne zdjęcia jak zawsze na spontanie mam pytanko na jakich czasach i przysłonie robione były dwa pierwsze?
    Jak klikniesz myszą prawym klawiszem na daną fotkę - zobaczysz rozwijane menu - wybierz - właściwości obrazka i zobaczysz cały exif
    Erie dzięki

  7. #7

    Domyślnie

    Hmmmm... a ja poznaję fontannę w koszalińskim parku ...chyba
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  8. #8

    Domyślnie

    Bardzo sympatyczna rodzinna seria.
    OMG, I have finally discovered what's wrong with my brain: On the left side, there is nothing right, and on the right side, there is nothing left.

  9. #9
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    fajne emocje na 1...no i wcale nie najgorsza jest ta 50mm a podobno według niektórych to kiepski obiektyw bo ani za waski ani za szeroki

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Adu Zobacz posta
    Hmmmm... a ja poznaję fontannę w koszalińskim parku ...chyba
    Adu dobrze poznajesz - wymaga remontu i graficiarze ją spaskudzili

    50 jak się zapięła do body to tak nie chce się odczepić - bardzo lubię to szkło, ma ogromny potencjał, jest super jasne i przyzwoicie ostre. Wadą jest focus w nogach - ale no coż na 80 mnie na razie nie stać

    Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim za komentarze i pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •