W mojej ocenie, jest jedna z najbardziej interesujacych prac, jakie mozna zobaczyc w tym dziale.
Brawo.
Szukaj
W mojej ocenie, jest jedna z najbardziej interesujacych prac, jakie mozna zobaczyc w tym dziale.
Brawo.
Ładny kadr i światło
Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog
Pomijam pierwsze ujęcie, podążając do dwójki...
T_P_
analogi, szkiełka, filterki, statyw, a na nim ostatnio, od czasu do czasu, stawiam także lusterko cyfrowe...
Skontaktuj się z nami