Witam.
Wiem,że pewnie już gdzieś to było, ale zanim znajdę, to sporo wody upłynie. Z uwagi na zbyt mało czasu i niechęć do szukajki zadaję pytanie: jaką torbę polecacie do nast. sprzętu:
D200 z gripem + nikon 17-55 f2.8 + tokina 100 f2.8 + sb900 + laptok 15,4" i parę filtrów Cokin P + inne akcesoria.
Chodzi przede wszystkim o jakąś torbę, do której będę mógł wrzucić d200 z potpiętym na stałe gripem i 17-55. A ponadto kieszeń na laptopa i ew mocowanie na statyw. Torba ma być w miarę wygodna i bezpieczna dla sprzętu oraz w rozsądnej cenie - max 400 zł.
Z góry dzięki za odpowiedzi
Komentarze typu "już było" są zbędne i niemile widziane![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami