Witam
Jestem posiadaczem Epsona R 800 i z racji tego ze kończą mi sie tusze orginalne zamówilem tusze NPI - IC-33 pigment . I pytanie czy ktos uzywal tych tuszy i jak sprawuja sie w praktyce : zasychanie , odwzorowanie barw w stosunku do orginalnych itp. A moze coś innego oprócz Lysona bo słyszałem o nich pochlebne opinie .
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami