Nie smiejcie sięze mnie ,dzisiaj rano ,(wczoraj robiłem fotki do 3 w nocy) chciałem wyjąć kartę i włożyć nową .i trach chyba włożyłem na siłę i chyba bolce pogiąłem. Nie bardzo wiem, jak to zrobiłem. Czy się orientujecie jak to kosztowna jest naprawa i ile to może czasu trwać?
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami