Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Capture NX 2.0 - porady praktyczne

    Witam...
    Z uwagi na to, że wreszcie udało mi się znaleźć odpowiedni sposób na odwzorowywanie barw w nikonie D700 mam pytania dotyczące jak:

    1. jak ustawić na stałe w zakładce Picture Control profil wywoływania zdjęcia np. 2DXMODE3-beta2, bo taki mam wgrany i najbardziej mi odpowiada. Chciałbym, żeby przy każdym otwieraniu RAW-a miał ustawione ARC na 2DXMODE3-beta2?
    2. jak ustawić w programie Capture NX 2.0 operację konwertowania z RAW-ów do JPG całej serii zdjęć wg. tego ulubionego profilu ARC czyli 2DXMODE-beta2, tak żeby nie konwertować pojedynczo?

    Nie mogę tego znaleźć w instrukcji obsługi Capture NX.

    Z góry dziękuję za okazaną pomoc...
    Ostatnio edytowane przez nadzorca2 ; 23-08-2009 o 09:33
    Znak rozpoznawczy
    Fioletowy kwiatek

  2. #2

    Domyślnie

    Koledzy zamykam temat, ponieważ miałem niekompletną instrukcję obsługi programu. Jeden z kolegów juz mi podesłał pełną instrukcję.
    Znak rozpoznawczy
    Fioletowy kwiatek

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    N 49°82' E 19°02'
    Posty
    30

    Domyślnie

    Jak rozwiazałeś już ten problem, to może podzielisz się swoja wiedzą jak to zrobić.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Derwisz Zobacz posta
    Jak rozwiazałeś już ten problem, to może podzielisz się swoja wiedzą jak to zrobić.
    Prześlij adres e-mail to wyślę Tobie w języku polskim dokładny opis całego CNX2.0
    Znak rozpoznawczy
    Fioletowy kwiatek

  5. #5

    Domyślnie

    Proszę Moderatora o usunięcie mojego wątku, ponieważ problem został rozwiązany...
    Znak rozpoznawczy
    Fioletowy kwiatek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •