Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27
  1. #11

    Domyślnie

    Jak dla mnie jedynka również jest nadzwyczajna. Brawa.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Amadeusz Zobacz posta
    Ja myślałem, że mOSAd ostro pojedzie po lookashu. Czytałem: kilka wersów... potem przewijka na zdjęcie, kilka wersów i znowu przewijka na zdjęcie i tak w kółko szukając jakiegoś błędu fotografa... a tu się okazuje, że super fota z czym się oczywiście zgadzam ale ile nerwów mnie to kosztowało
    Myślałem, że mOSADd doczytał się co jest napisane pod nazwiskiem po prawej stronie i napisał drukowanymi dla tych co mają słabszy wzrok Oba zdjęcia świetne, na drugim mniej podoba mi się poza i tej jasności i białości troszkę dużo.
    "Od życia bez łez, do łez nad życiem swoim"

  3. #13

    Domyślnie

    Jedynka piękna. Zero uwag.
    "Nieostrość" to CECHA obrazu a nie wada!
    http://www.dg.art.pl

  4. #14

    Domyślnie

    Doświetlałeś coś z tyłu?

    czy poprostu popołudniowe słoneczko?



    Śliczne ja też tak chcę ;(
    D90 | sb-900 | N18-105 | N18-85| N50/1.4G

  5. #15

    Domyślnie

    Nic prostszego - to tylko zdjęcie - wystarczy je zrobić

  6. #16

    Domyślnie

    Będę strzelał! Z tyłu słońce - bo to jakis parking nadziemny chyba i ciężko by tam było lampę montować. Zgadłem? Co wygrałem? Zbigniew - hehe, trafna uwaga. Co ci ludzie tak proszą o uwagi czy krytykę albo pomoc - przecież się idzie i się pstryka, nie?

  7. #17

    Domyślnie

    nie będę orginalny - jedyneczka yummie

  8. #18

    Domyślnie

    1 super ( na takich fotkach można się uczyć )
    Spójrz na światło i podziwiaj jego piękno.
    Zamknij oczy. Teraz spójrz ponownie.
    To, co widzisz, to i tak nie wszystko.

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zbigniew Zobacz posta
    Nic prostszego - to tylko zdjęcie - wystarczy je zrobić
    Zgadzam się Dla mnie wcześniej robienie zdjęć pod słońce to czarna magia była. "Jakim cudem promienie słońca będące z tyłu oswietlają przód?" - to moje pierwsze słowa. Wystarczy kilka strzałów i wyszło, a przy tej sesji dopracowałem to

    @mOSAd: tak jest, to parnikg nadziemny, ostatnie, 5. piętro pod gołym niebem. Słonko już pomału pięknie zachodziło. Nie trzymałem go prosto w kadrze, a właśnie na minimalnie za górną granicą kadru. W sumie nie wiem czy camą lampą dałoby się takie coś uzyskać. musiałaby być baardzo wysoko i mieć ostre światło, wtedy powinny być widoczne promienie a nie jedynie łuna czy jak to tak się zwie.
    Nikon, Apple, Wacom
    LukaszBerlinski.pl | Mój blog

  10. #20

    Domyślnie

    lookash gratuluję warsztatu, jak kiedys zrobie takie zdjecie postawie sobie drinka

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •