Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25
  1. #1

    Domyślnie [Wojtek Królik] Cztery z Nowego Targu, Ania i Grzegorz

    Bylo bardzo spontanicznie, prosilem Mlodych aby sprobowali wybrac jakies miejsca, ale skonczylo sie na tym, ze jezdzilismy samochodem i na chybil trafil szukali fajnych miejsc. Mimo tego nie bylo stresu i jedynie dobra zabawa i milo spędzony czas.
    zapraszam do ocen, komentarzy i pozdrawiam,
    ps. za podpisy przepraszam, troche gryza sie z ramkami no ale bede nad tym pracowal



    1




    2



    3




    4
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  2. #2

    Domyślnie

    zdjęcia klasa choć jedynka i czwórka wolałbym bez tej tekstury

  3. #3

    Domyślnie

    3 super, ale na 1. i 4. nie podszedł mi efekt pogniecionego papieru, zupełnie
    Pozdrawiam, Damian Nowakowski
    1x1
    Bękarty Kolarstwa

  4. #4

    Domyślnie

    Mi również bardzo podoba się 3 i 2. 1 i 4 mniej, no ale nie każdy ma zdjęcie z samolotem A teraz do rzeczy. Wg. mnie 2 i 3 są fajne, bo są prawdziwe. Pomimo faktu, że leżenie w zbożu staje się powoli oklepane, to nie można odmówić temu zdjęciu siły. Jeżeli coś jest prawdziwe, to niezależnie czy temat jest oklepany czy nie, zawsze zadziała. Tak wydaje mi się jest w tym przypadku.
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  5. #5

    Domyślnie

    Bardzo pozytywny plenerek, ale tekstura na 1 i 4 kompletnie mi nie leży, powiedziałbym nawet że drażni i odwraca uwagę od tej sympatycznej pary.
    Elliot Erwitt - mój MISTRZ !!!
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  6. #6

    Domyślnie

    foty naprawde fajne ,
    szczegolnie czworka , widac , ze mlodzi swietnie sie bawia
    jesli chodzi o tekstury , to na jedynce mi sie nie widzi , na czworce zostawilbym ale zmniejszylbym ich natezenie na Twarzach mlodej pary
    howgh

  7. #7

    Domyślnie

    Dla mnie git i tyle
    FX / 20 / 35 / 50 / 85

  8. #8

    Domyślnie

    Kadry fajne, ale obróbka mi nie pasuje.
    IMO nie idź tą drogą!!!
    Jeżeli chodzi o zdjęcia to dwójka jest świetna, a1 i 4 (dzięki zastosowaniej fakturze) zakrawają wręcz o kicz.
    Ramka we wszystkich zdjęciach jest dla mnie zdecydowanie bee (to takie fotograficzne disco polo).
    Mimo wszystko wielu klientom to by się bardzo spodobało.
    OMG, I have finally discovered what's wrong with my brain: On the left side, there is nothing right, and on the right side, there is nothing left.

  9. #9

  10. #10

    Domyślnie

    3 i 4 przyjemne.
    tekstur nie trawie. w szczegolnosci tu nic nie wnoszą a na pierwszym chyba tylko kryja po prostu nieciekawą klatkę
    2 to stanard ktory juz prezentowales
    pzdr!
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •