Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie średni format, gdzie wywołac w Polsce

    tak jak w temacie, znacie jakieś laby gdzie można tanio wywołać średni format ? nie musi być w szczecinie, mam kilka filmów wiec na przesyłkę mogę wydać.

    stawka w szczecinie wynosi 6,50 znacie tańsze laby ? czy to normalna stawka ?

  2. #2

    Domyślnie

    pewnie co to niektórzy mnie wyśmieją, ale.... rossman Wołają slajd i negatyw. Skanują też.

  3. #3

    Domyślnie

    Rossman już chyba nie woła 120tek w C41, slajdy jak najbardziej (niedawno się to zmieniło). Popytaj w labach - w Opolu nie było żadnego problemu w 1. punkcie do jakiego poszedłem.


  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Otiv Zobacz posta
    tak jak w temacie, znacie jakieś laby gdzie można tanio wywołać średni format ? nie musi być w szczecinie, mam kilka filmów wiec na przesyłkę mogę wydać.

    stawka w szczecinie wynosi 6,50 znacie tańsze laby ? czy to normalna stawka ?
    zapraszam do wawy, gdzie np. w foto relax za E-6 biorą 29 + ramkowanie

    6,50 PLN to dobra cena
    Mamiya + Sony

  5. #5

    Domyślnie

    no chyba zostane przy szczecińskim foto beście który i tak wysyła klisze do warszawy -_- i musze czekac 6 dni

  6. #6

    Domyślnie

    poprawka- w rossmanie tylko wywoluja. Bez skanowania.

  7. #7

    Domyślnie

    ja wołam w sklepie Czarno-Białe http://www.czarno-biale.pl/sklep/catalog.php
    ale tam bankowo nie będzie taniej. Jeżeli Ci się nazbierało parę filmów i są to czarno-białe filmy, może warto by zastanowić się nad wywołaniem filmów we własnym zakresie.
    alexanderkozłowski ::: Nasza... Strona

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mishieck Zobacz posta
    Rossman już chyba nie woła 120tek w C41, slajdy jak najbardziej (niedawno się to zmieniło). Popytaj w labach - w Opolu nie było żadnego problemu w 1. punkcie do jakiego poszedłem.
    Kiedy to się zmieniło :-S, bo jeszcze pod koniec lipca wołałem u nich dwa Ektary 120 i nie było problemu. Ostatnio średnie slajdy odebrałem zaś tydzień temu.

    Pozdrawiam
    Ulv
    www.stegierski.com -- fujica gs645 pro/nikon d7000, d200/fuji x-e1/voigtländer bessa/artiflex 45

  9. #9

    Domyślnie

    W Toruniu za 4zł robią C41
    N800, Canon 60D, 350D, Yashica Mat, Yashica Elektro i przeróżne szkiełka.
    Panoramy 360°

  10. #10

    Domyślnie

    W krakowskiej agfie (ul. Gertrudy) ceny (piszę z pamięci):
    color 5, cross 7, bw 8 PLN
    24355050508080135105200...
    www.jswierad.pl

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •