Nie wiem czy w dobrej kategorii umieszczam to zdjęcie najwyżej mnie poprawcie
http://img522.imageshack.us/img522/877/wodnatrawa.jpg
Szukaj
Nie wiem czy w dobrej kategorii umieszczam to zdjęcie najwyżej mnie poprawcie
http://img522.imageshack.us/img522/877/wodnatrawa.jpg
bieluś
bieluś
Według mnie nie udało się oddać rzeczywistego efektu. Może polarek inaczej skręcić, a może pod innym kątem? Nie wiem - nie znam się na takiej fotografii, oceniam jako laik. No i zdjęcie trochę małe - tym samym wrażenie też jeszcze bardziej pomniejszyłeś.
W tej konwencji polecam prace Malczewskiego (www.piotrmalczewski.com - nie mylić z malarzem)Piotr Malczewski mieszka na Suwalszczyźnie i popełnił wiele doskonałych fotografii "falującej" zieleni Hańczy. Polecam jako wzór do naśladowania i pomoc w nauce. Więcej nie dodam bo zostanę posądzony o reklamę
![]()
dzięki za podpowiedź na pewno zerknę, zdjęcie zrobiłem w zasadzie z przypadku i postanowiłem dodać nie jest to mój ulubiony rodzaj fotografii, ale z chęcią poczytam wasze uwagi
bieluś
Jestem tu po raz drugi i tym razem Twoja fotografia przywiodła mi na myśl haiku Darka Brzóski Brzóskiewicza
Kazik
Ryba oczko puszcza
Rośliny się chwieją
Oj popędził Kazik
Tą motorówką
Skontaktuj się z nami